Przyjęcie u Larry'ego

Seria: Historie Ludzkie
Wydawnictwo: Świat Książki
Larry's Party
inga

W swojej najnowszej powieści, z właściwą sobie wnikliwością, ironią i humorem, Carol Shields przedstawia proces dojrzewania współczesnego mężczyzny. Larry Weller dwukrotnie się żeni i rozwodzi, boryka się z tragedią rodziców i własnym ojcostwem. Pośród różnorodnych przypadków i paradoksów swojej egzystencji powoli przystosowuje się do wymogów, jakie współczesny świat stawia mężczyznom. Jego odyseja, od spontanicznych lat 70., przez ślepo zadufane lata 80. i chude, złe lata 90., odzwierciedla kondycję mężczyzny u końca naszego stulecia, widzianą bystrym, inteligentnym okiem kobiety.

Marta | 2016-02-27
Przeczytana: 02 października 2000

Mogę napisać, że zmęczyłam, ale powieść zupełnie nie w moim guście.

kiga | 2013-04-09
Przeczytana: marzec 2013

Książka się dłuży i jest nudna. Poddałam się w połowie.

gaja81 | 2015-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2015

Myślałam, że tylko mi się ta książka ciągnie i ciągnie. Jedna z niewielu pozycji, którą czytam i skończyć nie mogę.

czytankianki | 2012-01-05
Przeczytana: 11 lutego 2010

j_ulka | 2011-08-02

Nic ciekawego, świat nie stał się przez nią lepszy ;)

| 2012-08-28

ciągnie się to ono jak flaki z olejem

| 2011-05-31
Przeczytana: 31 maja 2011