Nieurodzony król

Cykl: Saga o plioceńskim wygnaniu (tom 3) | Seria: Biblioteka Fantastyki
Wydawnictwo: ALFA
The Non Born King
Iselor

Ziemia, 6 000 000 lat p.n.e. Dominacja Tanu została złamana, a w kataklizmie sprokurowanym przez Felicję ginie większość Egzotów. Aiken Drum, wykorzystując odpowiedni moment, przejmuje władzę i ogłasza się królem nie zrodzonym z kobiety. Gromadzi wokół siebie wielu zwolenników, zarówno ludzi, jak i Tanów, ale jest też spora grupa przeciwników, którzy boją się go i nienawidzą. Wielki Mistrz...

Ziemia, 6 000 000 lat p.n.e.

Wielki Mistrz Elżbieta... szalona Felicja... goblinowe hordy Firvulagów... wszystkich porywa wir burzliwej i nieuchronnej walki o zawładnięcie planetą... i wokół otwarcia Bramy Czasu, tunelu, który łączy Ziemię Środowiska Galaktycznego ze światem ziemskiego pliocenu, nazywanym Wielobarwnym Krajem.

Jabuilo | 2015-07-28
Marek Nowowiejski | 2014-12-29