Władcy smoków

Wydawnictwo: Rebis
The Dragon Masters
83-7120-233-4
Iselor

Naganiacze, Zbrojmistrze, Pancerni, Giganci — niegdyś byli ludźmi. Później ich struktura genetyczna została wypaczona i przekształcona, co uczyniło z nich rasę niewolnych wojowników. Megiery, Szatany, Długorodzy Mordercy, Błękitne Horrory — przed tysiącami pokoleń należeli do Prymatów, rasy inteligentnych gadów, która niemal doszczętnie wyniszczyła ludzkość. Teraz, na zapomnianym świecie, ludzie i jaszczury spotykają się w ostatecznym boju, opisanym przez mistrza współczesnej fantasy i science fiction.

Brexxxer | 2016-11-22
Przeczytana: 22 listopada 2016

Nowela kanonicznego autora. Połączenie fantasy i SF. Trochę przekombinowana wg. mnie. I jak niby smok może posługiwać się mieczem!? ;-D

DifferentWorld | 2016-08-14
annaroza | 2016-05-29