Piąty rozbiór Polski 1990-2000

83-87510-20-3
historia, Polska
literatura faktu
kasiaman55

Po kompromitacji stworzonego przez swych pobratymców ludobójczego bolszewizmu, współczesne izraelity kontynuują dzieło niszczenia cywilizacji chrześcijańskiej w tak ważnych rejonach wartości, jak naród, państwo, wiara, rodzina, tradycja, kultura narodu, dekalog moralny. Z dwóch uniwersalnych idei, wolności oraz wspaniałej utopii, jaką jest równość wszystkich wobec wszystkich, tzw. komunizm...

Z dwóch uniwersalnych idei, wolności oraz wspaniałej utopii, jaką jest równość wszystkich wobec wszystkich, tzw. komunizm sklecony przez masonów żydowskiego pochodzenia: Mojżesza Hessa i Karola Marksa, a zastosowany w ludobójczej skali na na carskiej Rosji przez Żyda Ulianowa-Lenina, uczynił je szyderczymi parodiami, pretekstami do masowych zbrodni, do destrukcji materialnej i duchowej o skali nieporównywalnej z niczym innym w historii gatunku ludzkiego.
Kiedy masoneria wydała wojnę katolickiej Francji u schyłku XVIII wieku, nikt jeszcze nie znał słowa komunizm, ale tę zbrodnię ludobójstwa popełniano pod tymi samymi hasłami, pod którymi później mordowano dziesiątki milionów ludzi w carskiej Rosji. Były to: wolność, równość, braterstwo.

Fivb77 | 2011-02-11
Przeczytana: 2010 rok

Książka jest niezwykle dramatyczna,ale i prawdziwa ,która pokazuje wszystkie przekręty w "wolnej" Polsce.

Autentyczności tej książce dodaje fakt ,że przeciwko autorowi wytaczano procesy o nieprawdziwość i pomówienia ,które niby zawarte są w tej książce....wszyscy zarzuty oddalono,autor uniewinniony...to dodaje smaczku tej książce.

Momentami ciężko się czyta,ponieważ ilość tych informacji i faktów po prostu przytłacza.

Tego nie dowiecie się w mediach,bo one są kontrolowane.

Warto poznać najnowszą historię Polski z innej perspektywy,polecam!

Ania | 2015-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2015

KSIĄŻKI PANA PAJĄKA W TYM 5 ROZBIÓR DO KUPIENIA W "KSIĘGARNI BASTION" (Kraków)- można zamówić przez internet:) Inne pozycje są dostępne w księgarni Multibook (ale bez 5 rozbioru i troszkę więcej kosztują). Ja właśnie zamawiam drugą dla Mamy:)

FANTASTYCZNA!! Wszystko dokładnie opisane, liczby, sposoby w jaki okrada się Polskę (bardzo dużo przykładów reprywatyzacji, które doprowadziły do zagłady naszej gospodarki, przemilczane biografie najważniejszych polityków). Napisane w sposób bardzo przystępny, słucham na audiobooku, ale zamówiłam już w wersji papierowej. Tą książkę po prostu trzeba mieć!! Książkę można znaleźć w audiobooku na Youtube lub zakupić w wersji papierowej np w księgarni Inbook za ok 40 zł.

medialny | 2015-04-22
Przeczytana: 2014 rok

Twórczość Henryka Pająka jest ze wszech miar niesamowita. Publicystyczna ale bardzo szczegółowa narracja. Większość informacji, danych poparta źródłami. Fantastyczna wnikliwość w przedstawianiu tematów. I wreszcie - opisywanie faktów z historii Polski i świata, których nie przeczytasz w prasie ani nie usłyszysz w TV .... To jeden z niewielu bezkompromisowych pisarzy, który "nigdy się nie poddał". Kupować, pożyczać i czytać, czytać .....

Antagonista Esklaważu | 2015-06-06

>Cywilizacja chrześcijańska zamiast łacińskiej
>Łączenie tego tworu z czymś takim jak "naród"
>Hurr durr żydzi

Ech...

Mmm | 2011-10-29

Prosze napiszcie do mnie gdzie ja mozna kupic?Przeciez ja mieszkamw kolebce zydostwa w Lodzi, tak zdewastowali miasto i przemienili na drugi izrael ,ze tylko plakac :(

piszcie mi na emaila data4@tlen.pl dziekuje

Beata | 2016-10-16