Zamaskowana zbrodnia

Wydawnictwo: Czytelnik
Maskerat brott
piotrex

Fragment:
"- Chciałem tylko wyjąć portfel - wyjąkał Arne.
Bosse pomacał kieszeń i rozluźnił uścisk.
- Nigdy nie można mieć pewności - powiedział.- Pytałem, czy rzeczywiście wydawało ci się, że możesz mnie oszukać.
- Wcale nie próbowałem cię oszukać.
- Owszem. Ing-Marie, o ile się nie mylę, żyła jeszcze wczoraj, a tyś mówił, że nie żyje od kliku dni."

Hana | 2016-09-03
Na półkach: Przeczytane, Pozostałe
Przeczytana: 03 września 2016

Córka premiera Szwecji zostaje porwana wraz z opiekunką.Warunkiem uwolnienia dziewczynki jest wypuszczenie na wolność zamachowca,który pozbawił życia ambasadora USA w Szwecji.Sprawa jest więc polityczna.Co zrobić,by uratować dziecko i opiekunkę tak by nie wywołać kryzysu międzynarodowego a siebie (tatuś jest wszak premierem) na utratę stanowiska i przegraną w kolejnych,zbliżających się wyborach? Czy uda się upiec te wszystkie pieczenie na jednym ogniu? Jak postąpi szef państwa i ojciec w jednym? Do czego posuną się porywacze,by uzyskać to czego chcą? Książka jest również o przypadkach wpływających na nasze życie,lojalności i uczciwości.Polecam.

desaparecido | 2017-08-22
Przeczytana: 21 sierpnia 2017

Z początku miałem zamiar wyć i ujadać - tak mierziła mnie ta książka. Bo kiedy stają przed oczami tego typu kwestie, to nie można inaczej: "Inge-Marie odczuła lekkie zdenerwowanie, ale nie tak znowu wielkie." lub "Magnetofon to znakomity aparat, ale wciąż jeszcze daleko mu do doskonałości. Myśli na przykład nie potrafi zapisać." Jednak ostatnia tercja powieści zaczęła nabierać rumieńców, a zakończenie okazało się nadzwyczaj dobre. Kto by pomyślał?

koemata | 2014-12-19
Przeczytana: 19 grudnia 2014

sensacja na szwedzką miarę w stylu scenariusza

Yenna | 2017-10-02
Victoryette | 2017-05-26