Zamaskowana zbrodnia

Wydawnictwo: Czytelnik
Maskerat brott
piotrex

Fragment:
"- Chciałem tylko wyjąć portfel - wyjąkał Arne.
Bosse pomacał kieszeń i rozluźnił uścisk.
- Nigdy nie można mieć pewności - powiedział.- Pytałem, czy rzeczywiście wydawało ci się, że możesz mnie oszukać.
- Wcale nie próbowałem cię oszukać.
- Owszem. Ing-Marie, o ile się nie mylę, żyła jeszcze wczoraj, a tyś mówił, że nie żyje od kliku dni."

Hana | 2016-09-03
Na półkach: Pozostałe, Przeczytane
Przeczytana: 03 września 2016

Córka premiera Szwecji zostaje porwana wraz z opiekunką.Warunkiem uwolnienia dziewczynki jest wypuszczenie na wolność zamachowca,który pozbawił życia ambasadora USA w Szwecji.Sprawa jest więc polityczna.Co zrobić,by uratować dziecko i opiekunkę tak by nie wywołać kryzysu międzynarodowego a siebie (tatuś jest wszak premierem) na utratę stanowiska i przegraną w kolejnych,zbliżających się wyborach? Czy uda się upiec te wszystkie pieczenie na jednym ogniu? Jak postąpi szef państwa i ojciec w jednym? Do czego posuną się porywacze,by uzyskać to czego chcą? Książka jest również o przypadkach wpływających na nasze życie,lojalności i uczciwości.Polecam.

koemata | 2014-12-19
Przeczytana: 19 grudnia 2014

sensacja na szwedzką miarę w stylu scenariusza

Klata | 2016-08-03
Jabuilo | 2016-05-17