Tam nieposkromiony

Tłumaczenie: Janusz Grabiański
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ajaks". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Tam the Untamed
młodzież
fretka

Druga część serii o przygodach Mary i jej ukochanych psów, a także konia Tama.

źródło opisu: opis autorski

Seria książek tej autorki zrobiła na mnie w dzieciństwie niesamowite wrażenie. Zaczytywałam się nimi, chłonąc przygody bohaterki i jej niesamowitych przyjaciół rozgrywające się w egzotycznych krajobrazach Australii. I chociaż tłumaczenie było fatalne (roiło się od anglicyzmów, co czułam nawet będąc dzieckiem) to jednak książka doskonała, trzymająca w napięciu, wciągająca od pierwszej do ostatniej strony. Chętnie przypomniałabym jej sobie ponownie. Ciekawa jestem czy przetrzymały "próbę czasu"

Edi_Edi | 2012-05-12
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Książka mojego dzieciństwa :) Wspominam ją z sentymentem.

Andrzej | 2015-12-07
Przeczytana: 1990 rok