978-83-89747-93-8
Maja

Poradnik astrologiczny Hanny Bakuły to pełne dowcipu i humoru, zestawione na zasadzie kontrastu pozytywne i negatywne charakterystyki poszczególnych znaków Zodiaku. W zależności od tego, do którego fragmentu sięgnie czytelnik, może przeczytać albo pełen pochwał, albo najeżony krytyką opis osób, które urodziły się w poszczególnych miesiącach roku. Uzupełnieniem tych zabawnych, świetnie...

W zależności od tego, do którego fragmentu sięgnie czytelnik, może przeczytać albo pełen pochwał, albo najeżony krytyką opis osób, które urodziły się w poszczególnych miesiącach roku. Uzupełnieniem tych zabawnych, świetnie napisanych tekstów są listy sławnych osób spod danego znaku. Całość ubarwiają zharmonizowane z koncepcją książki ilustracje autorki.

siadeh_ | 2017-06-30
Na półkach: Przeczytane, 52/2017
Przeczytana: 29 czerwca 2017

Nie wiem do końca po co ta książka powstała. Ani nie wiem dla kogo, ani nie wiem dlaczego. Zbiór rzekomo humorystycznych notatek będących krótką charakterystyką znaków zodiaku mógłby być autorstwa kogokolwiek. Tego typu pisarstwo może uprawiać każdy. Mnie to nawet nie śmieszyło, a momentami czułam się zażenowana dosyć płytkim językiem i kołaczącym się po głowie non-stop pytaniem:"Ale po co ja to czytam??". Bo nie ma po co. Brak sensu i logiki. Dobre na średniej jakości wpisy na Facebooku, ale jako książka - niepotrzebne.

Ewa | 2011-08-28
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 2011 rok

Fajny pomysł i dobrze się czyta, tylko właściwie nie do końca wiadomo po co.

kardanik | 2013-03-14
Przeczytana: wrzesień 2017