Poradnik astrologiczny

Wydawnictwo: Bosz
978-83-89747-93-8
Maja

Poradnik astrologiczny Hanny Bakuły to pełne dowcipu i humoru, zestawione na zasadzie kontrastu pozytywne i negatywne charakterystyki poszczególnych znaków Zodiaku. W zależności od tego, do którego fragmentu sięgnie czytelnik, może przeczytać albo pełen pochwał, albo najeżony krytyką opis osób, które urodziły się w poszczególnych miesiącach roku. Uzupełnieniem tych zabawnych, świetnie...

W zależności od tego, do którego fragmentu sięgnie czytelnik, może przeczytać albo pełen pochwał, albo najeżony krytyką opis osób, które urodziły się w poszczególnych miesiącach roku. Uzupełnieniem tych zabawnych, świetnie napisanych tekstów są listy sławnych osób spod danego znaku. Całość ubarwiają zharmonizowane z koncepcją książki ilustracje autorki.

Ewa | 2011-08-28
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 2011 rok

Fajny pomysł i dobrze się czyta, tylko właściwie nie do końca wiadomo po co.

carly32 | 2015-10-11
Małgorzata | 2015-04-11