Pamiętam, jak umarłem

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Twój Prymus". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
5,57 (7 ocen i 1 opinia)
tłumaczenie
Marek Czekański
I remember dying
978-83-7404-943-6
Małgosia1992

Dlaczego ludzie, którzy przeżyli śmierć kliniczną, żałują powrotu do życia? Czy w czasie umierania widzi się zmarłych bliskich? Co na temat "tamtego świata" mówią katoliccy księża, a co buddyjscy mnisi? Oto najbardziej przekonujące relacje z zaświatów, jakie do tej pory ujawniono! Publikacja pokazuje, jak powszechne jest zjawisko powrotu z nieba. Udowadnia, że lęk przed śmiercią i żal po...

Oto najbardziej przekonujące relacje z zaświatów, jakie do tej pory ujawniono! Publikacja pokazuje, jak powszechne jest zjawisko powrotu z nieba. Udowadnia, że lęk przed śmiercią i żal po utracie kochanych osób są nieuzasadnione. Są tu także relacje ludzi kontaktujących się ze zjawami. Autor opowiada o poglądach wielkich psychologów i duchowych przewodników, reinkarnacji i hipnozie. Prezentuje ćwiczenia świadomości, pozwalające czytelnikowi rozwinąć zdolności parapsychiczne. Nauczysz się świadomie śnić i opanujesz techniki relaksacyjne!

źródło opisu: http://www.swiatksiazki.pl

• Z jednym wyjątkiem
  • 450 stron
  • Collide
  • Tajemnica domu Helclów
  • Alan Stoob, łowca nazistów
  • Oddam ci słońce

7,51 (370 ocen i opinii)
Tajemnica domu Helclów
Jacek Dehnel , Piotr Tarczyński , Maryla Szymiczkowa

7,24 (67 ocen i opinii)
Alan Stoob, łowca nazistów
Saul Wordsworth

Fangirl
Rainbow Rowell

8,06 (270 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Deid | 2012-09-06
Na półkach: Przeczytane, Warte uwagi.

Ciekawe i obszerne acz, przyjemnie napisane kompendium wiedzy. Które dotyczy zrozumieniu poniższych zagadnień.

Stosunku głównych religii świata do parapsychologi,ezoteryki,życia po śmierci. Ciekawostek i terminów regionalnych związanych z wyżej wymienionymi tematami , jak i masą relacji ludzi którzy tego doświadczyli ,choćby np: Carl G. Jung. Ponadto zawierające ćwiczenia i opisy praktykowania ezoteryki i OBE na własnej skórze.

Swoje trzy grosze o tej książce, opublikowałem także na swym blogu. [ http://archiwummysli.blogspot.com/ ]

UMBRA | 2014-10-05
edziab77 | 2014-03-03