Pamiętam, jak umarłem

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Twój Prymus". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
Małgosia1992
5,57 (7 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Dlaczego ludzie, którzy przeżyli śmierć kliniczną, żałują powrotu do życia? Czy w czasie umierania widzi się zmarłych bliskich? Co na temat "tamtego świata" mówią katoliccy księża, a co buddyjscy mnisi? Oto najbardziej przekonujące relacje z zaświatów, jakie do tej pory ujawniono! Publikacja pokazuje, jak powszechne jest zjawisko powrotu z nieba. Udowadnia, że lęk przed śmiercią i żal po...

Oto najbardziej przekonujące relacje z zaświatów, jakie do tej pory ujawniono! Publikacja pokazuje, jak powszechne jest zjawisko powrotu z nieba. Udowadnia, że lęk przed śmiercią i żal po utracie kochanych osób są nieuzasadnione. Są tu także relacje ludzi kontaktujących się ze zjawami. Autor opowiada o poglądach wielkich psychologów i duchowych przewodników, reinkarnacji i hipnozie. Prezentuje ćwiczenia świadomości, pozwalające czytelnikowi rozwinąć zdolności parapsychiczne. Nauczysz się świadomie śnić i opanujesz techniki relaksacyjne!

źródło opisu: http://www.swiatksiazki.pl

źródło okładki: http://www.swiatksiazki.pl

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Deid | 2012-09-06
Na półkach: Przeczytane, Warte uwagi.

Ciekawe i obszerne acz, przyjemnie napisane kompendium wiedzy. Które dotyczy zrozumieniu poniższych zagadnień.

Stosunku głównych religii świata do parapsychologi,ezoteryki,życia po śmierci. Ciekawostek i terminów regionalnych związanych z wyżej wymienionymi tematami , jak i masą relacji ludzi którzy tego doświadczyli ,choćby np: Carl G. Jung. Ponadto zawierające ćwiczenia i opisy praktykowania ezoteryki i OBE na własnej skórze.

Swoje trzy grosze o tej książce, opublikowałem także na swym blogu. [ http://archiwummysli.blogspot.com/ ]

UMBRA | 2014-10-05

Kalendarium literackie
  • Antoni Libera
    66. rocznica
    urodzin
    Gdyby nie było kiczu, nie byłoby wielkiej sztuki. Gdyby nie było grzechu, nie byłoby i życia.
  • Pierre Lemaitre
    64. rocznica
    urodzin
    To zawsze błąd mieć rację zbyt wcześnie.
  • Sven Hassel
    98. rocznica
    urodzin
    - Taka jest wola Boga. Jeśli wojna nie zabija, to nie jest to wojna. Misja, na którą was wysyłam, bez wątpienia skończy się śmiercią. Ale będzie to śmierć żołnierska. Honorowa śmierć.
    - No to, kurwa, hurra. - mruknął Mały głośno.
  • Katarzyna Rygiel
    40. rocznica
    urodzin
    Szczerość wymaga odwagi, może dlatego nie cieszy się popularnością.
  • Kazimierz Smoleń
    95. rocznica
  • George Gordon Byron
    191. rocznica
    śmierci
    Bo choć dla czasu staje się nicością, ona jest dla mnie całą wiecznością.
  • Jerzy Andrzejewski
    32. rocznica
    śmierci
    Każdy na ziemi ma takie niebo, czyściec i piekło, na jakie zasługuje.
  • Daphne du Maurier
    26. rocznica
    śmierci
    Szczęście nie jest wartością, którą można ocenić, jest to sposób myślenia, stan umysłu.
  • James Graham Ballard
    6. rocznica
    śmierci
    (...) Rola pisarza, jego upoważnienie i koncesja na tworzenie uległy radykalnej przemianie (...) W pewnym sensie pisarz niczego już nie wie. Nie ma żadnego moralnego prawa do narzucania czegokolwiek. Jego rola sprowadza się obecnie do zaproponowania czytelnikowi wytworu swojej wyobraźni, zbioru opcj... pokaż więcej
  • Tadeusz Rittner
    Trzeba marzyć
  • Ladislav Klíma
    87. rocznica
    śmierci
    Czyż człowiek bardziej od czegokolwiek co przynależy rzeczywistości nie kocha cieni, iluzji, widm?
  • Karol Darwin
    133. rocznica
    śmierci
    Wiele małp lubi bardzo herbatę, kawę i napoje alkoholowe oraz, co sam zaobserwowałem, z przyjemnością pali tytoń.
  • Kamil Giżycki
    47. rocznica