Okładka książki Pamiętam, jak umarłem

Pamiętam, jak umarłem

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Twój Prymus". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
Małgosia1992
5,57 (7 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Dlaczego ludzie, którzy przeżyli śmierć kliniczną, żałują powrotu do życia? Czy w czasie umierania widzi się zmarłych bliskich? Co na temat "tamtego świata" mówią katoliccy księża, a co buddyjscy mnisi? Oto najbardziej przekonujące relacje z zaświatów, jakie do tej pory ujawniono! Publikacja pokazuje, jak powszechne jest zjawisko powrotu z nieba. Udowadnia, że lęk przed śmiercią i żal po utracie k...

Oto najbardziej przekonujące relacje z zaświatów, jakie do tej pory ujawniono! Publikacja pokazuje, jak powszechne jest zjawisko powrotu z nieba. Udowadnia, że lęk przed śmiercią i żal po utracie kochanych osób są nieuzasadnione. Są tu także relacje ludzi kontaktujących się ze zjawami. Autor opowiada o poglądach wielkich psychologów i duchowych przewodników, reinkarnacji i hipnozie. Prezentuje ćwiczenia świadomości, pozwalające czytelnikowi rozwinąć zdolności parapsychiczne. Nauczysz się świadomie śnić i opanujesz techniki relaksacyjne!

źródło opisu: http://www.swiatksiazki.pl

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Deid | 2012-09-06
Na półkach: Przeczytane, Warte uwagi.

Ciekawe i obszerne acz, przyjemnie napisane kompendium wiedzy. Które dotyczy zrozumieniu poniższych zagadnień.

Stosunku głównych religii świata do parapsychologi,ezoteryki,życia po śmierci. Ciekawostek i terminów regionalnych związanych z wyżej wymienionymi tematami , jak i masą relacji ludzi którzy tego doświadczyli ,choćby np: Carl G. Jung. Ponadto zawierające ćwiczenia i opisy praktykowania ezoteryki i OBE na własnej skórze.

Swoje trzy grosze o tej książce, opublikowałem także na swym blogu. [ http://archiwummysli.blogspot.com/ ]

UMBRA | 2014-10-05

Kalendarium literackie
  • Trudi Canavan
    45. rocznica
    urodzin
    Szczęśliwe zakończenie to luksus na jaki może pozwolić sobie fikcja.
  • Michael Crichton
    72. rocznica
    urodzin
    Każde odkrycie jest gwałtem na naturze.
  • Leszek Kołakowski
    87. rocznica
    urodzin
    Czas jako substrat ludzkiego doświadczenia nie daje się skonceptualizować (w sensie redukcji do terminów bardziej pierwotnych). Jeśli postrzegamy go jako niekończące się samounicestwienie, cały świat doświadczenia z braku substratu zapada się w nicość. Absolut może służyć ocaleniu świata, uratować g... pokaż więcej
  • Gianni Rodari
    94. rocznica
    urodzin
    Każde dziecko, które przychodzi na świat, wie, że cały świat jest jego i nie musi zań płacić ani grosza, musi tylko zakasać rękawki, wyciągnąć rączki i go sobie wziąć.[z bajki "O kupowaniu Sztokholmu"]
  • Aravind Adiga
    40. rocznica
    urodzin
    biedni marzą, by mieć pod dostatkiem jedzenia i wyglądać, jak bogaci, a .... bogaci? Żeby schudnąć i wyglądać, jak biedni
  • Randy Pausch
    54. rocznica
    urodzin
    Czas jest wszystkim, co masz ... i pewnego dnia może się okazać, że masz go mniej, niż sądzisz.
  • Laurie Halse Anderson
    53. rocznica
    urodzin
    Chcę biec, lecieć, bić skrzydłami tak mocno, aby nie słyszeć niczego poza łomotem własnego serca.
  • Marcin Meller
    46. rocznica
    urodzin
    Pani pokazała jelenia i zapytała nas, kto wie, jak nazywa się zwierzę. Ja wiedziałem, więc się ochoczo zgłosiłem i powiedziałem, że Lenin. Pani się stropiła i powiedziała, że chyba coś mi się pomieszało, bo to jeleń, a wielki Lenin, Włodzimierz Iljicz to człowiek, (...). Na co ja buńczucznie, że to... pokaż więcej
  • Théophile Gautier
    142. rocznica
    śmierci
    Zdaje mi się, jak gdyby moje ciało stało się przepuszczalne, moje ja uciekało z niego tak jak woda przez sito. Czuję, że się roztapiam we wszechbycie, z trudem odróżniam siebie od świata, w który się zapadam. Życie, którego - o ile tylko mogę - odgrywam zwykłą pantomimę, aby nie martwić krewnych i p... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku