Okładka książki Pamiętam, jak umarłem

Pamiętam, jak umarłem

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Twój Prymus". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
Małgosia1992
5,57 (7 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Dlaczego ludzie, którzy przeżyli śmierć kliniczną, żałują powrotu do życia? Czy w czasie umierania widzi się zmarłych bliskich? Co na temat "tamtego świata" mówią katoliccy księża, a co buddyjscy mnisi? Oto najbardziej przekonujące relacje z zaświatów, jakie do tej pory ujawniono! Publikacja pokazuje, jak powszechne jest zjawisko powrotu z nieba. Udowadnia, że lęk przed śmiercią i żal po utracie k...

Oto najbardziej przekonujące relacje z zaświatów, jakie do tej pory ujawniono! Publikacja pokazuje, jak powszechne jest zjawisko powrotu z nieba. Udowadnia, że lęk przed śmiercią i żal po utracie kochanych osób są nieuzasadnione. Są tu także relacje ludzi kontaktujących się ze zjawami. Autor opowiada o poglądach wielkich psychologów i duchowych przewodników, reinkarnacji i hipnozie. Prezentuje ćwiczenia świadomości, pozwalające czytelnikowi rozwinąć zdolności parapsychiczne. Nauczysz się świadomie śnić i opanujesz techniki relaksacyjne!

źródło opisu: http://www.swiatksiazki.pl

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Deid | 2012-09-06
Na półkach: Przeczytane, Warte uwagi.

Ciekawe i obszerne acz, przyjemnie napisane kompendium wiedzy. Które dotyczy zrozumieniu poniższych zagadnień.

Stosunku głównych religii świata do parapsychologi,ezoteryki,życia po śmierci. Ciekawostek i terminów regionalnych związanych z wyżej wymienionymi tematami , jak i masą relacji ludzi którzy tego doświadczyli ,choćby np: Carl G. Jung. Ponadto zawierające ćwiczenia i opisy praktykowania ezoteryki i OBE na własnej skórze.

Swoje trzy grosze o tej książce, opublikowałem także na swym blogu. [ http://archiwummysli.blogspot.com/ ]

UMBRA | 2014-10-05

Kalendarium literackie
  • David Weber
    62. rocznica
    urodzin
    Życie byłoby znacznie przyjemniejsze, gdyby tak powywieszać wszystkich polityków
  • Stephen R. Covey
    82. rocznica
    urodzin
    Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
  • Wieniedikt Jerofiejew
    76. rocznica
    urodzin
    - O-o-o-o! Niezrównoważenie psychiczne to moje marzenie! - i ośmielę się na szczerość - w marzeniach jestem wariatem! O, nie wiecie, panowie, co to takiego bezsenność marzeń... i stan zapalny marzeń przy bezsenności...
  • Ted Dekker
    52. rocznica
    urodzin
    Trzeba samemu mieć obsesję, żeby rozpoznać ją u drugiego człowieka.
  • Fernando Vallejo
    72. rocznica
    urodzin
    Przestałem być jednym i jesteśmy dwoma: jednym nierozłącznym w dwóch różnych osobach. To jest moja nowa teologia Dwójcy, przeciwstawiona teologii Trójcy: dwie osoby, które potrzebują siebie nawzajem do miłości; przy trzech już zaczyna się orgia
  • Jun'ichi Watanabe
    81. rocznica
    -Chcę być lekarzem.
    Ginko za bardzo się wstydziła,żeby to powiedzieć głośno,gdy się uczyła u Yorikuniego,lecz teraz przyszło jej to bez trudu.
    Po części dlatego,że nabrała odwagi,po części-bo czasy się zmieniły na tyle,że kobieta mogła mieć ambicje,nie narażając się na pogardę.
  • Szymon Szymonowic
    456. rocznica
  • Emma Donoghue
    45. rocznica
    urodzin
    Jak o czymś myślimy, nadajemy temu moc
  • Natalka Babina
    48. rocznica
    urodzin
    Ludzie rodzą się nie po to, żeby im było dobrze. W najlepszym wypadku przychodzą na ten świat po to, żeby dobrze było komu innemu.
  • Anatol Stern
    115. rocznica
  • Jerzy Kukuczka
    25. rocznica
    śmierci
    Widziałem w górach ludzi, którzy nigdy nie chodzą do kościoła. A tam się modlili.

Znajdź nas na Facebooku