Okładka książki Pamiętam, jak umarłem

Pamiętam, jak umarłem

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Twój Prymus". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
Małgosia1992
5.17 (6 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Dlaczego ludzie, którzy przeżyli śmierć kliniczną, żałują powrotu do życia? Czy w czasie umierania widzi się zmarłych bliskich? Co na temat "tamtego świata" mówią katoliccy księża, a co buddyjscy mnisi? Oto najbardziej przekonujące relacje z zaświatów, jakie do tej pory ujawniono! Publikacja pokazuje, jak powszechne jest zjawisko powrotu z nieba. Udowadnia, że lęk przed śmiercią i żal po utracie k...

Oto najbardziej przekonujące relacje z zaświatów, jakie do tej pory ujawniono! Publikacja pokazuje, jak powszechne jest zjawisko powrotu z nieba. Udowadnia, że lęk przed śmiercią i żal po utracie kochanych osób są nieuzasadnione. Są tu także relacje ludzi kontaktujących się ze zjawami. Autor opowiada o poglądach wielkich psychologów i duchowych przewodników, reinkarnacji i hipnozie. Prezentuje ćwiczenia świadomości, pozwalające czytelnikowi rozwinąć zdolności parapsychiczne. Nauczysz się świadomie śnić i opanujesz techniki relaksacyjne!

źródło opisu: http://www.swiatksiazki.pl

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Deid | 2012-09-06
Na półkach: Przeczytane, Warte uwagi.

Ciekawe i obszerne acz, przyjemnie napisane kompendium wiedzy. Które dotyczy zrozumieniu poniższych zagadnień.

Stosunku głównych religii świata do parapsychologi,ezoteryki,życia po śmierci. Ciekawostek i terminów regionalnych związanych z wyżej wymienionymi tematami , jak i masą relacji ludzi którzy tego doświadczyli ,choćby np: Carl G. Jung. Ponadto zawierające ćwiczenia i opisy praktykowania ezoteryki i OBE na własnej skórze.

Swoje trzy grosze o tej książce, opublikowałem także na swym blogu. [ http://archiwummysli.blogspot.com/ ]

edziab77 | 2014-03-03

Kalendarium literackie
  • Waleria Komarowa
    29. rocznica
    urodzin
    Jestem Księżniczką. Zabiję, jeśli trzeba zabić. Ułaskawię, jeśli przekonasz, że warto.
  • Oksana Zabużko
    54. rocznica
    urodzin
    a to wszystko to kłamstwo, bo tak naprawdę nic nie mija - choćbyś nie wiem jak bardzo starała się zamaskować przeszłość, zawsze będzie ciemnieć od spodu, przez skórę lat, jak siny wylew...
  • Thomas H. Cook
    67. rocznica
    urodzin
    Jej usta pozostały zamknięte, jednak z jakiegoś powodu byłem pewien, że w ciszy słyszę jej głośny krzyk.
  • Grażyna Szapołowska
    61. rocznica
  • Mika Waltari
    106. rocznica
    urodzin
    I nie jest winą kobiety, gdy zwraca się ona ku innemu mężczyźnie, lecz jest to wina mężczyzny ponieważ nie potrafi dać jej tego czego potrzebuje.
  • William Golding
    103. rocznica
    urodzin
    Jak człowiek się kogoś boi, to go nienawidzi, ale nie może przestać o nim myśleć.
  • Tanith Lee
    67. rocznica
    urodzin
    Dobrze ułożona dama nigdy z niczego nie spada.
  • Wil Haygood
    60. rocznica
  • Italo Calvino
    29. rocznica
    śmierci
    ...kimże jest każdy z nas, jeśli nie wypadkową nabytych doświadczeń, informacji, lektur, wyobrażeń? Życie każdego człowieka jest encyklopedią, biblioteką, inwentarzem przedmiotów, zbiorem rozmaitych stylistyk, gdzie wszystko nieustannie może podlegać przemieszaniu i porządkowaniu na wszelkie możliwe... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku