Kup teraz - 7 ofert w cenie od 7.50 zł do 44.90 zł

Znak Literanova
Hanna Bakuła biografia
biografia, autobiografia, pamiętnik
Hanna Bakuła biografia

Lubię wszystkie książki Hanny Bakuły. Czytam i często mam wrażenie, że to są moje myśli i spostrzeżenia, których ja niestety nie umiem przelać na papier. Polecam.

W tym zagmatwanym świecie czasami gubimy siebie. W pogoni aby się utrzymać na powierzchni zatracamy chęć smakowania życia. Bo tak należy, bo dziecko, bo mąż, bo praca ... i tak można wymieniać wiele. Dobrze jest przeczytać, że nie wszyscy tak mają.

Hanna Bakuła - artystka w każdym calu.
Bardzo lubię jej twórczość pisarską, podziwiam ją jako malarkę. Jest taka niepolska!

Uwielbiam Hannę Bakułę za jej szczerość, błyskotliwość i wysoką inteligencję. Takich ludzi po prostu słucham z ogromną przyjemnością. „Selfie/autoportret” to opowieść o niej samej. Jej wspomnienia, jej spojrzenie na świat i innych ludzi. Autorka dzieli się z czytelnikiem swoimi myślami i opiniami. Spotykamy tu jej przyjaciół i osoby najbliższe.
Świetnie opinię o książce w...

Ta książka to jak spotkanie z Panią Hanną na kawie. Jej wspomnienia, opowieści z różnych okresów a przede wszystkim niesamowita osobowość :)

Hanna Bakuła to niezwykle barwa postać współczesnej artystycznej bohemy. Silna, odważna, szczera do bólu, wolna i niezależna. Na swojej wizytówce ma podobno napisane "osoba kontrowersyjna" ;-) Czy taka jest naprawdę? Na pewno zawsze jest niebywale autentyczna, ma ogromny dystans do świata i ludzi, potrafi konsekwentnie realizować swoje plany i ma rewelacyjne, cięte poczucie...

Poczucie humoru, dystans, bezpośredniość, cięty język i szczerość autorki. Uwielbiam !!! Mogłabym jeść łyżkami :)

• 2020
  • Przeczytane 2021