83-919958-0-1
oszum

Joseph Campbell powiedział kiedyś, że każdy wspina się po drabinie swojego życia. Kłopot powstaje wówczas, gdy dostrzegamy, że drabina została przystawiona nie do tej ściany co należy. Szamanizm jest taką ścieżką duchowego rozwoju, która pozwala w sposób niezwykle efektywny dostrzec to, co nazywamy Własną Legendą, życiowym mitem czy najgłębszym sensem życia. Pozwala na wybranie "drabiny",...

Szamanizm jest taką ścieżką duchowego rozwoju, która pozwala w sposób niezwykle efektywny dostrzec to, co nazywamy Własną Legendą, życiowym mitem czy najgłębszym sensem życia. Pozwala na wybranie "drabiny", która jest przystawiona do właściwej ściany.

Książka "Szamanizm w praktyce" jest pierwszą w Polsce publikacją, która w wyczerpujący sposób nie tylko informuje Czytelnika o tym, czym jest szamanizm, ale również przedstawia podstawy rdzennych szamańskich praktyk, często w powiązaniu z naszymi, prasłowiańskimi tradycjami.

[Instytut Psychologii Zorientowanej na Proces, 2004]

Amizumi | 2016-06-09