Seks. Teoria i praktyka.

amrr

źródło okładki: zdjęcie własne

Alicja Górska | 2017-10-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2017

"Jeżeli macie ochotę jeszcze raz przeczytać, że mężczyźni kiepskiej sztuki kochania i wygórowanych oczekiwań uczą się z porno; że społecznie aprobuje się związki młodszych kobiet ze starszymi mężczyznami, ale nigdy odwrotnie albo, że zdrada boli, to „Seks. Teoria i praktyka” jest tytułem dla Was idealnym. Jeżeli jednak poszukujecie nowatorskich badań i bezkompromisowych komentarzy, to polecam inny adres, bo u Bakuły i Izdebskiego zwyczajnie wieje nudą".

BookParadise | 2017-09-02
Przeczytana: 02 września 2017

Książka „Seks teoria i praktyka” jest więc doskonałym źródłem wiedzy o seksie, dla osób które boją się o nim rozmawiać. Wyniki badań pana Izdebskiego pokazują, że społeczeństwo jest aktualnie bardziej otwarte, jednak mimo rozwoju farmakologii i różnorodnych środków antykoncepcji, najbardziej boimy się nieplanowanej ciąży. Książka ta może więc być traktowana nie tylko jako zapis wywiadu, ale również jako swoisty poradnik, ponieważ czytając mamy wrażenie siedzenia pomiędzy rozmówcami. W swojej głowie możemy więc odpowiedzieć na zadane w tekście pytania, według swojego sumienia, a później posłuchać porad pana Izdebskiego oraz Pani Bakuły.

MaCh123 | 2017-10-05
Przeczytana: 05 października 2017

Groch z kapustą o statystycznym seksie statystycznych Polaków oraz dla przeciwwagi o partnerach Hanny Bakuły i jej koleżanek. Wielokrotnie padają słowa zachęty do artykułowania swoich oczekiwań przez obie strony podczas aktów seksualnych, ale chyba ani razu o odmowie współżycia, jeśli nie ma się ochoty (oprócz cichych dni za karę).

Julia | 2018-05-15
Na półkach: 2017, Przeczytane, Posiadam.
RobertTalarek | 2018-02-04
Manieeeek | 2017-10-27