Seks. Teoria i praktyka.

amrr

źródło okładki: zdjęcie własne

BookParadise | 2017-09-02
Przeczytana: 02 września 2017

Książka „Seks teoria i praktyka” jest więc doskonałym źródłem wiedzy o seksie, dla osób które boją się o nim rozmawiać. Wyniki badań pana Izdebskiego pokazują, że społeczeństwo jest aktualnie bardziej otwarte, jednak mimo rozwoju farmakologii i różnorodnych środków antykoncepcji, najbardziej boimy się nieplanowanej ciąży. Książka ta może więc być traktowana nie tylko jako zapis wywiadu, ale również jako swoisty poradnik, ponieważ czytając mamy wrażenie siedzenia pomiędzy rozmówcami. W swojej głowie możemy więc odpowiedzieć na zadane w tekście pytania, według swojego sumienia, a później posłuchać porad pana Izdebskiego oraz Pani Bakuły.

Aneta | 2017-08-22
Magdalena | 2017-07-30