Kup teraz - 15 ofert w cenie od 6.99 zł do 45.00 zł

Edipresse
obyczajowa pamiętnik dziewczynka
biografia, autobiografia, pamiętnik
obyczajowa pamiętnik dziewczynka

Ciekawa pozycja. Inteligentny humor. Dystans autorki do samej siebie.
Przepisy kulinarne na końcu książki to prawdziwy majstersztyk.

1902

Bardzo przyjemna książeczka o malej, rezolutnej dziewczynce. I o latach 60-tych, w których przyszło jej dorastać. Zabawna, napisana z ciętym dowcipem typowym dla pani Bakuły. Szkoda, że mam na czytniku starego typu, to nie mogłam w pełni docenić ilustracji.

Polecam tę książkę. Idealna lektura na wakacje- lekka, zabawna i przyjemna. Język, którego używa Hanna Bakuła w tej książce zmusza mnie do nostalgii ale nie jest to coś negatywnego, a wręcz przeciwnie. Świetnie bawiłam się czytając o przygodach małej Hani, w której widzę trochę siebie z dzieciństwa. Ilustracje w książce też są bardzo estetycznym dodatkiem (przypominają mi...

• 2019
  • Proza