Przyjaciółki

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Graf
Bosom Friends
83-85806-09-1
Barbara

Z okładki: Joanna i Molly - przyjaciółki na dobre i złe - poznają legendę związaną z siedzibą rodu Ashbych. Nad starym zamkiem ciąży od wieków klątwa rzucona przez tajemniczego mnicha. Dziewczęta, zaintrygowane zagadką, nawet nie przypuszczają, że właśnie im uda się ją rozwiązać. Ale zanim to nastąpi muszą jeszcze wpaść na trop zaginionego kuferka i zaznać wielu innych przygód, które choć...

Z okładki:
Joanna i Molly - przyjaciółki na dobre i złe - poznają legendę związaną z siedzibą rodu Ashbych. Nad starym zamkiem ciąży od wieków klątwa rzucona przez tajemniczego mnicha. Dziewczęta, zaintrygowane zagadką, nawet nie przypuszczają, że właśnie im uda się ją rozwiązać. Ale zanim to nastąpi muszą jeszcze wpaść na trop zaginionego kuferka i zaznać wielu innych przygód, które choć odmienią ich życie, nie zniweczą przyjaźni.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: Barbara BBKZ - zdjęcie własne na potrzeby LubimyCzytac.pl