Absolutnie zwyczajny chaos

Seria: Powieści dla dziewcząt: seria z jabłuszkiem
Wydawnictwo: Nouvus Orbis
Absolutely Normal Chaos
Anula

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Jadzia | 2012-07-20
Przeczytana: 1996 rok

Jako 13-latka byłam zachwycona. Potem długo zastanawiałam się czy pocałunek faktycznie smakuje jak kurczak??! :D

Nie_mogę_bo_czytam | 2013-12-15
Przeczytana: 1995 rok

Druga po "Krucjacie w dżinsach" książka,którą czytałam w dzieciństwie i pamiętam do dziś. A jeśli książka wbija się w umysł i trwa tam przez naście lat, to musi świadczyć o jej wyjątkowości...
P.S. Zapraszam: https://www.facebook.com/boczytam

Kocham tę książkę ;) Gorąco polecam !

kowalinka | 2013-05-10

Pamiętam że jako mała nastoletnia dziewczynka po kilka razy wypożyczałam ją z biblioteki, a to się ceni, aby od małego rozbudzać ciekawość i chęć czytania książek. Polecam!

Yukinoshita Aiko | 2013-05-11
Przeczytana: 2011 rok

Bardzo fajna, osobiście książkę przeczytałam i nieźle się uśmiałam. Jednak nie tylko Sharon Creech uznała, że pocałunek smakuje jak kurczak ( w pewnym anime również zdarzyło mi się usłyszeć takie stwierdzenie :D ) więc może faktycznie coś w tym jest? Haha, nie u mnie bynajmniej. ;-)

Anetka | 2014-11-17

Książka jest naprawdę niesamowita i bardzo wciągająca! Czytałam ją będąc nastolatką ze sto razy i chyba od tej pozycji zaczęła się moja miłość do czytania! Polecam każdemu: młodszemu i starszemu! :-)

zabka122 | 2011-11-30
Przeczytana: 10 października 2011

Tą książkę czytała nam nauczycielk z języka polskiego. Wiele dziewczyn zaciekawiło to ja też wypożyczyłam, ale nie uważam jej za arcydzieło.

Zuza | 2011-10-31
Przeczytana: 31 października 2011

Bardzo fajna książka o prawdziwych przeżyciach dziewczyny.

Lilith59 | 2012-07-15

To chyba w tej ksiażce pocałunek smakuje kurczakiem :D

25109923 | 2012-09-06
Przeczytana: 09 lipca 2013

Super książka o pierwszej miłośi polecam.