Dziewczynka z fotografii

Wydawnictwo: Akapit Press
9788362199617
Dominika

Natalia i Karina planują w czasie wakacji odwiedzić Lwów i tam odszukać ślady Selmy, tajemniczej sąsiadki, słynnej tancerki, występującej na najważniejszych scenach świata.Tylko czy rodzice Kariny pozwolą jej jechać w tak długą i wyczerpującą podróż? No i jeszcze ten Mats, coraz częściej przepada bez wieści i dopiero po kilu dniach wysyła esemesa. Tymczasem Natalię i Karinę pochłania również zagadka nieznajomej dziewczynki z fotografii.

źródło opisu: http://www.akapit-press.com.pl/sklep/p-269-Dziewczynka_z_fotografii

źródło okładki: http://www.akapit-press.com.pl/sklep/p-269-Dziewczynka_z_fotografii

Katka | 2013-05-21
Na półkach: Posiadam

Jest to książka napisana prostym językiem, lekka, skierowana raczej do młodszych czytelników. Trzecia część podoba mi się równie jak dwie poprzednie. Nie zapada ona jednak w pamięci na długo...

Miśka | 2012-11-29
Przeczytana: 17 czerwca 2012

Świetna książka jak 2 poprzednie :)

Inesska | 2015-08-19
Gossip Girl | 2014-12-28