Złote szkolne czasy

Tłumaczenie: Janina Zawisza-Krasucka
Wydawnictwo: Graf
Jean’s Golden Term
Merist

Czy każda dwunastolatka lubi chodzić do szkoły? Janeczka ma na ten temat swoje, dosyć oryginalne zdanie. Przecież podróżując po Europie z ciocią i wujkiem też można się dużo nauczyć i wiele zobaczyć. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że z ciężkim sercem myśli o zmianach, które ją czekają. Na czym one polegały i co ze sobą przyniosły, opowie wam ta książka. Warto zaprzyjaźnić się z...

Czy każda dwunastolatka lubi chodzić do szkoły?

Na czym one polegały i co ze sobą przyniosły, opowie wam ta książka.

Warto zaprzyjaźnić się z Janeczką, by razem z nią przeżywać niezwykłe przygody. Warto dzięki niej poznać Kornwalię i uczestniczyć w rozwiązywaniu zagadki nagłej niechęci, jaką okazuje Janeczce jedna z koleżanek. Warto... Cóż, przede wszystkim warto przeczytać "Złote szkolne czasy".

Angela Brazil, angielska powieściopisarka, bardzo popularna w Polsce w latach trzydziestych, udowadnia, że są wartości, które nie przemijają: miłość, przyjaźń i radość życia.

patsy | 2015-03-27
Przeczytana: 02 kwietnia 2015