Stłumić żar

Wydawnictwo: Amber
6 (26 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

?Najpierw musisz znaleźć idealną butelkę. Jak będzie za twarda, nie rozbije się o podłogę. Jak szkło będzie za cienkie, wybuchnie przy uderzeniu w okno, ochlapiesz się paliwem i usmażysz żywcem?.Ktoś wznieca pożary w Houston. Doktor Jack Montoya, w którego mieszkaniu również podłożono ogień, i energiczna strażaczka Reagan rozpoczynają swój prywatny pojedynek z nieuchwytnym podpalaczem. A kiedy odkrywają jego cel, poznają prawdziwą stawkę tej gry.Colleen Thompson splata opowieść o niełatwej miłości z wątkiem sensacyjnym. Romantyczny suspens i problemy rodzinne i osobiste bohaterów ? bliskie czytelniczkom, jak u Danielle Steel ? to znak firmowy jej powieści takich jak Fatalna pomyłka.

Morgana1976 | 2012-11-06

2006