Uwieść anioła

Tłumaczenie: Agnieszka Dębska
Cykl: Huxtable Quintet (tom 4)
Wydawnictwo: Amber
Seducing an angel
romans
Dark-Side

Piękna kusicielka pada ofiarą miłosnego fortelu w czwartej powieści z cyklu, który wyniósł największą obok Amandy Quick gwiazdę romansów historycznych na szczyt amerykańskich list bestsellerów. Dobrze urodzony, bajecznie bogaty i spragniony jej bardziej niż jakiekolwiek innej kobiety – takie zalety musi posiadać mężczyzna, którego Cassandra Belmont wybierze na swojego kochanka. Małżeństwo i miłość nie wchodzą w grę: Cassandra jest wdową i nie zamierza ponownie wychodzić za mąż. Chce tylko sprawić, by zakochał się w niej najbardziej pożądany kawaler w Londynie. Co okazuje się niezwykle łatwe... Jednak znacznie trudniej będzie Cassandrze uniknąć nieprzewidzianych sideł własnej intrygi….

eve | 2015-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2014

Wszystkie trzy siostry lorda Mertona wyszły już za mąż. W tej książce jest jego kolej. W tej serii autorka wymyślała za każdym razem jakąś intrygę w połączeniu pary w związek małżeński. Tym razem też wykazała się pomysłowością. Wiemy że Merton jest młody, mądry i urodziwy. Ma wielkie powodzenie na salonach a jednak kobieta, która oczaruje jego serce to nie debiutująca dziewczyna tylko wdowa oskarżona o zabójstwo swojego męża. Pomysł fajny, książkę czyta się dobrze jednak brak jej polotu i szybko się ją zapomina.

Kachusek | 2014-11-04
Przeczytana: 04 listopada 2014

Jak zwykle nie rozczarowałam się romansem historycznym pani Balogh :) Wartka akcja, świetne pióro, powiązanie z poprzednimi bohaterami choć można też czytać jako odrębne opowiadanie.

Gabrysia | 2011-05-02
Przeczytana: 03 czerwca 2012

Czwarty tom z nowej serii Mary Balogh o rodzeństwie Huxtable. Bardzo wciągająca.

fantaghirooo | 2016-12-01
Lexksa | 2016-11-14