Pani pożądania

Lady of desire
83-241-2760-7
romans

Inne wydania

Żywiołowa lady Jacinda jest córką znanej skandalistki i jak wróży londyńska socjeta, zyska wkrótce podobną reputację. Pewnej nocy ratując się ucieczką przed narzucanym jej małżeństwem, wpada w ramiona czarującego nieznajomego i? w sidła płomiennej namiętności. Nie wie, że to Billy Blade, król złodziei. On także jest pod urokiem pięknej dziewczyny. I uczyni wszystko, by ją zdobyć. W imię miłości postanawia ujawnić sekret swej przeszłości i odkryć swe prawdziwe oblicze?.

Justyna Antoniewicz | 2015-05-08
Przeczytana: 08 maja 2015

Fajny, lekki romans historyczny główną bohaterką jest Jacinda lady bogata, żywiołowa córka skandalistki, może zyskać taką samą reputację, wpada w ramiona czarującego, młodego mężczyzny.
Wątek ciekawy, świetna fabuła zachęcała mnie do czytania rewelacja takie książki to lubię czytać, gdzie akcja budowana jest mocna,,napięcie doskonałe rozwija się od początku do ostatniej strony książki.
Po prostu lekki, przyjemny romans, który warto przeczytać po ciężkim tygodniu polecam bardzo!!!

Marianna | 2016-05-06
Przeczytana: 2013 rok

Żywiołowa lady Jacinda jest córką znanej skandalistki i jak wróży londyńska socjeta, zyska wkrótce podobną reputację. Pewnej nocy ratując się ucieczką przed narzucanym jej małżeństwem, wpada w ramiona czarującego nieznajomego i w sidła płomiennej namiętności. Nie wie, że to Billy Blade, król złodziei. On także jest pod urokiem pięknej dziewczyny. I uczyni wszystko, by ją zdobyć. W imię miłości postanawia ujawnić sekret swej przeszłości i odkryć swe prawdziwe oblicze.
Zauroczyła mnie okładka, czerwień, namiętność, sama książka też przypadła mi do gustu. Polubiłam głównych bohaterów,i z zapartym tchem śledziłam ich pełen namiętności i pożądania romans, zakończony happy endem. Fajny relaks, przyjemnie się czyta, wciąga od poczatku i nie pozwala przerwać nim nie poznamy zakończenia. Polecam.

OLA | 2014-09-28
Przeczytana: styczeń 2014

Koniec XVIIIw. Historia miłóści księżniczki Jacindy do ulicznego rozbójnika Bill'ego Blade'a, który kryje wiele tajemnic. Opowieść ta jest pełna emocji i doskonale obrazuje realia tamtej epoki. Śmieszna i straszna zarazem.

Nika16wow | 2014-08-06
Przeczytana: 06 sierpnia 2014

Uważam, że to jeden z lepszych romansów historycznych. Bardzo szybko czyta się tą książkę, przede wszystkim dlatego że jest dobrze napisana. Nie ma tu nieskończenie długich i nieistotnych dla fabuły opisów, ale zwięzła historia, którą chce się jak najszybciej przeczytać. Polecam serdecznie, tak jak wszystkie inne pozycje tej autorki, które miałam przyjemność czytać.

Karolina | 2012-06-25
Przeczytana: 25 czerwca 2012

Historia tak idealna, że aż niemożliwa. Mało realistyczna, ale to romans historyczny więc zakończenie musi być idealne. Polecam na nudne wieczory ;)

Klaudia95 | 2015-02-04
Na półkach: Ksiazki, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 04 lutego 2014

Jacinda jest najmłodsza z rodzeństwa Knightów. Właściwie jest jedyną dziewczyną spośród rodzeństwa. A swój temperament odziedziczyła po matce.
I nic w tym dziwnego kiedy bracia Jacindy szukają jej męża. Mężczyźni tak okazują swoje uczucia względem siostry - chcą dla niej jak najlepiej.
Jednak nasza bohaterka nie zgadza się poślubić Iana i ucieka z domu.
W trakcie ucieczki spotyka Billy' ego, który podobnie jak ona - postępuje według swoich zasad.
Oboje zakochują się w sobie, lecz przeszłość Billy' ego skrywa wiele sekretów. Mężczyzna zdaje sobie z tego sprawę i postanawia odkryć swoje prawdziwe oblicze...
Co z tego wyniknie? Arystokratka, Król Złodziei należący do socjety i łączące ich uczucie. Polecam przeczytać!

Agnieszka | 2014-10-12
Przeczytana: 11 października 2014

Czwarta cześć cyklu i znów jestem miło zaskoczona, Oto i panienka z dobrego domu z charakterem która nie boi się wyzwań i rozbójnik który nie jest ty na kogo wygląda. Jedyny minus tej książki to że braci bohaterowie poprzednich książek nagle stali się apodyktyczni w stosunku do swojej młodszej siostry i zmuszają ją do ślubu. Jakoś tylko to jedno mi nie pasowało tu.
Poza tym jestem coraz mocniej urzeczona pisarstwem autorki, bo schematy jej książek się nie powtarzają a coś co wydaję się proste wcale a wcale takie nie jest.

Anka | 2012-07-31
Przeczytana: 28 lipca 2012

Ta książka wpadła mi w ręce przez przypadek i nie sądziłam, że mnie zaciekawi. Jakie było moje zdziwienie gdy po PIERWSZEJ stronie książka mnie wciągnęła! Nie zdarza się to często. Wspaniała, wspaniała, wspaniała!

Aleksandra | 2011-09-08
Przeczytana: 17 czerwca 2011

Całkiem przyjemna i lekka, nie wymagająca od czytelnika nadmiernego wysilania mózgu. Historia jednak zbyt wyidealizowana, żeby kiedykolwiek mogła być prawdziwa.

Kasia W-ka | 2011-05-30
Przeczytana: 05 października 2011

Takie książki chce się czytać.....