Kapitan własnej duszy. Borchardt znany i nieznany

Wydawnictwo: Miniatura
Kapitan, dusza
dona

Książka biograficzno-wspomnieniowa o najpopularniejszym wśród polskich czytelników autorze książki "Znaczy Kapitan" i in. utworów marnistycznych. Ewa Ostrowska, która znała Karola Olgierda Borcharda i pracowała dla niego w latach 1979-1986, a dzisiaj popularyzuje jego postać i twórczośc, wraca w tej książce do swoich wcześniejszych wspomnień zatytułowanych "Pod białą różą", znacznie je poszerzając i wprowadzając nowe wątki.

Magda | 2016-04-23
Ksiądz | 2014-02-28