Kowbojki

Tłumaczenie: Katarzyna Molek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową!". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
The best man
romans
ilowena

Córki bogatego ranczera wpadają w czarną rozpacz, kiedy po śmierci ojca poznają warunki, jakimi obwarowany jest testament. Muszą mianowicie doprowadzić 2000 sztuk bydła do Kansas. Inaczej wszystko odziedziczy Lola. Impulsywna, piękna Freddy, zasadnicza Alex - dama w każdym calu - i zakompleksiona Les nie przepadają za sobą nawzajem, ale nie mają wyjścia: muszą zjednoczyć siły i spełnić...

Impulsywna, piękna Freddy, zasadnicza Alex - dama w każdym calu - i zakompleksiona Les nie przepadają za sobą nawzajem, ale nie mają wyjścia: muszą zjednoczyć siły i spełnić warunek ojca.

Kiedy są już prawie u celu wędrówki, wszystko wskazuje na to, że nie udało im się wygrać walki z podstępną macochą, naturą i własnymi ograniczeniami.

A może stary złośliwy Joe Roark wiedział, co robi. Bo do Kansas docierają trzy zupełnie inne kobiety. I nawet jeśli cały majątek ich ojca zagarnie Lola, to zyskały po drodze coś, czego nie da się kupić za żadne pieniądze.

zabielka | 2015-01-28
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 26 stycznia 2015

Po kilku nie do końca udanych podejściach do romansów, trafiłam w końcu na książkę w której wszystko było na swoim miejscu,,, Przyznaję szczerze że mi się podobała. Znajdziemy w niej szczyptę humoru, romansu, wspaniałą przygodę... i przystojniaka :) Polecam serdecznie i pozdrawiam, :)

Ayumio | 2013-11-25
Przeczytana: 06 sierpnia 2013

Co prawda dziki zachód to nie mój gust, ale i tak się skusiłam. Jakoś książki Da Capo mają w sobie coś, co sprawia, że każda jest ciekawa, nawet jeśli wcześniej w ogóle cię nie ciekawiła.

5/6 - za świetnie opowiedzianą historię, za ciekawe wątki, za mile spędzony wieczór, za prosty język, piękny styl, płynnie się czyta i można się zatracić bez problemu w powieści.

Polecam wszystkim tym, którzy chcą przeżyć ciekawą przygodę. (szczególnie tym, którzy mogą utożsamiać się z którąś z sióstr i zobaczyć jak sobie poradzą).

angela2046 | 2015-01-06
Na półkach: Romans, 2015, Przeczytane

To moje pierwsze spotkanie z tą autorką i muszę powiedzieć - jestem naprawdę zadowolona, że sięgnęłam po tę pozycję. Bardzo dobrze wykreowane postacie. Każda z osób jest inna, każda ma inne problemy i marzenia. Spotykamy się w tej książce z trzema kobietami, siostrami.

Alex, najstarsza z sióstr. Wdowa, która w wypadku straciła męża, a sama została pozbawiona nogi, dlatego teraz jeździ na wózku. To prawdziwa kobieta z wyższych sfer, wyniosła, przekonana o swej nieomylności o klasycznej urodzie.

Fredy, była aktorka, która życie porównuje do teatru. Lekkomyślna, nie myśląca o konsekwencjach swojego postępowania. Przekonana, że już do końca życia będzie sama w związku, ze swoją zniszczoną reputacją po wstąpieniu do teatru (wszystkie aktorki traktowane są jak osoby niemoralne). Marząca o założeniu własnego teatru w San Francisco.

Les, najmłodsza z sióstr. Zakompleksiona, niepewna, potrzebująca stałej opieki. Zaręczona jest z mężczyzną, który ją bije i niszczy psychicznie, ale którego...

gosiurka | 2016-08-25
Przeczytana: 25 sierpnia 2016

Autorka przedstawiła trzy różne osobowości i 3 różne sposoby radzenia sobie z problemami, romans poszedł szybko, powiem ,że jeżeli chodzi o Les i Alex za szybko, brakowało mi fragmentu, jak siostry zaczęły się szanować, w książce jest to tylko jedno zdanie i potem w zasadzie się już dogadują. To są takie moje dwa prztyczki , podejrzewam,że gdyby była tylko jedna bohaterka byłoby to bardziej dopracowane i nawet mimo tych minusików, książkę fajnie się czytało i na pewno przeczytam pozostałe książki tej autorki.

aleksawesola | 2013-12-01
Przeczytana: 01 grudnia 2013

Dziki zachod to nie jest moje ulubione tlo dla romansu, aczkolwiek ta ksiazka okazala sie nader interesujaca. Ksiazka jest ciekawa, glownymi bohaterkami sa trzy siostry bedace sobie kompletnie obcymi, lecz musza zjednoczyc sily by uzyskac spadek. Ich relacje stopniowo ulegaja zmianie, one staja sie innymi, dojrzalszymi kobietami i oczywiscie znajduja milosc. Polecam

nina19 | 2016-05-23

Schematyczna, ckliwa i przewidywalna, ale np. doskonale skraca nudną, długą podróż pociągiem.

Aneczkaw7 | 2017-03-13
SzukamyRomansów | 2017-02-22