Pocałunki

Okładka książki Pocałunki Elizabeth Thornton
Okładka książki Pocałunki
Elizabeth Thornton Wydawnictwo: Da Capo Seria: Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową! literatura obyczajowa, romans
Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową!
Dangerous to Kiss
Da Capo
2002-11-01
2002-11-01
Bogdan Smeja
proza powieść

Jestem zaskoczona nota wydawcy.
Jasne, oczywiście jest ona prawda, jednak jak można opuścić połowę książki i zacząć od środka?
Książka ma bardzo fajny wątek kryminalny, oczywiście można się domyślić kto i co, jednak jest, w mojej opinii umiejętnie prowadzony. Główna bohaterka, Debora jest bardzo lojalna i odważna broniąc tego na którym jej zależy.
Podoba mi się, że romans jest tu bardzo wyważony, jednocześnie pierwszy raz od dawna to mężczyzna musi "wziąć na wstrzymanie" by udowodnić kobiecie, że muszą się pobrać. Jednak Debora uważa, że Kendal nie wie o niej wszystkiego i na pewno nie zaakceptuje jej prawdziwej rodziny. Wygląda ma to, że hrabiemu jednak bardzo zależy...

Jestem zaskoczona nota wydawcy.
Podoba mi się, że...

Książka ciekawa z wątkiem kryminalny.Przyznaje ,że byłam bardzo zdziwiona końcówką.Przyjemnie się ją czytało.Bardzo podobało mi się ,że akcja nie ulokowała się tylko na Debrze i Grayu, ale także autorka poświęciła dużą uwagę na pozostałych.Daje 6/10 , ponieważ nie była to książka którą zapamiętam na długo jednak w tej chwili bardzo przyjemnie na nią patrze.

Bardzo szybko sie ją czyta.Warto przeczytać ,troche przewidywalna,ale czasem zabawna .:)

Bardzo dobra książka, przyjemnie się czyta. Wątek kryminalny jest ciekawy. Romans również dobrze poprowadzony. Warto przeczytać.

Bardzo dobra książka. Pierwsze 100 stron przeczytałam z rozpędu, nie mogłam się oderwać. Potem jakby trochę akcja zwolniła - powrócił temat morderstwa i te "romansowe porywy" były mocno okrojone. Wyjaśnienie zagadki bardzo dobre.

• Romans historyczny
  • Romans