Pocałunki

Wydawnictwo: Da Capo
Dangerous to Kiss
proza, powieść
Scarlett

Nota wydawcy:Kiedy zatwardziały kawaler, zmieniający kochanki jak rękawiczki, spotyka kobietę, która tak bardzo boi się uzależnienia od mężczyzny, że nie chce wychodzić za mąż, właściwie powinien się tylko cieszyć. A jednak hrabia Kendal nie jest zbyt szczęśliwy, gdy Debora Weyman po spędzonej z nim nocy upiera się przy swej niezależności, i to wcale nie dlatego, że noc ta - mimo wyraźnie...

A jednak hrabia Kendal nie jest zbyt szczęśliwy, gdy Debora Weyman po spędzonej z nim nocy upiera się przy swej niezależności, i to wcale nie dlatego, że noc ta - mimo wyraźnie niesprzyjających okoliczności - jej się nie podobała. Postawa Debory jak na czasy, w których przyszło jej żyć - przełom XVIII i XIX wieku - jest zgoła nietypowa.

Czy hrabiemu uda się pokonać opór Debory i skłonić ją do tego, by zachowała się jak "kobieta honoru"? Czy Deborze uda się pokonać duchy przeszłości i zaufać mężczyźnie, którego pokochała?

Paulina | 2014-12-09
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 09 grudnia 2014

Książka ciekawa z wątkiem kryminalny.Przyznaje ,że byłam bardzo zdziwiona końcówką.Przyjemnie się ją czytało.Bardzo podobało mi się ,że akcja nie ulokowała się tylko na Debrze i Grayu, ale także autorka poświęciła dużą uwagę na pozostałych.Daje 6/10 , ponieważ nie była to książka którą zapamiętam na długo jednak w tej chwili bardzo przyjemnie na nią patrze.

Magdalena | 2013-10-03
Przeczytana: 03 października 2013

Bardzo dobra książka. Pierwsze 100 stron przeczytałam z rozpędu, nie mogłam się oderwać. Potem jakby trochę akcja zwolniła - powrócił temat morderstwa i te "romansowe porywy" były mocno okrojone. Wyjaśnienie zagadki bardzo dobre.

kasia | 2014-04-23

Bardzo szybko sie ją czyta.Warto przeczytać ,troche przewidywalna,ale czasem zabawna .:)

Aurill | 2013-11-07

Bardzo dobra książka, przyjemnie się czyta. Wątek kryminalny jest ciekawy. Romans również dobrze poprowadzony. Warto przeczytać.

Alix | 2017-01-05
myfascinatingbooks | 2017-01-05