Fiordy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wielki Wóz". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
Lord of Raven's Peak
ilowena

Dzicy, niebezpieczni, krwawi, bezlitośni... Tacy byli Wikingowie, a przynajmniej tak ich najczęściej widzimy. Mało kto wie o ich dumie i lojalności, o tym, że byli wielkimi odkrywcami, i wreszcie o tym, że potrafili być... romantyczni. Merrik Haraldson, władca Kruczego Szczytu, pod wpływem nagłej litości kupuje na targu niewolników w Kijowie chłopca. Co więcej, ulega błaganiom małego i odbija jego brata z rąk bogatego kupca. Jakże musi być Merrik zaskoczony, kiedy ów "brat" okazuje się piękną rudowłosą dziewczyną. Lecz na tym nie koniec niespodzianek związanych z tym tajemniczym rodzeństwem.

tatiasza | 2015-11-29

Bardzo przyjemnie i szybko się czytało. Romans z Wikingami w roli głównej. Polecam:)

Martoonia | 2014-10-14
Przeczytana: 27 września 2014

Świat wikingów, którzy pomimo swojej dzikości i nieokiełznaniu cenią lojalność i oddanie. W takim właśnie świecie żyją główni bohaterowie - pomimo twardej powłoki kochają i chcą być kochani. Co prawda mnie nie do końca porwała, ale jest to przyjemna lektura na długie wieczory, czyta się szybko i chociaż się nie zatraciłam w tej historii, to czytałam z ciekawością.

No cóż... Po prostu mam słabość do Wikingów.

Karolina | 2012-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2012

Przyjemna, lekka, miło się czyta, o miłości do kochanka, męża i miłości do rodzeństwa. Polecam!

lady22 | 2016-06-23

Super opowieść :)Podobało mi się jak najbardziej, ale irytowało mnie to, że kobieta nie miała nic do powiedzenia. Ale na szczęście Merrik był inny- nie taki jak jego brat Erik. Ale wszystko się skończyło dobrze :)

Autorka świetnie opisała historię "rodzeństwa" i świat Wikingów

MyWorldIsBooks | 2015-08-10

Całkiem miło i przyjemnie się czytało. Fajnie opowieść o szczęściu, bólu i życiu, które jest nie przewidywalne :p Dodatkowo świat wikingów pokazany w tej książce daje powiew świeżości historii. Polecam na leniwe popołudnie :p

Akashiya Viv | 2016-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2016

Romans osadzony w czasach wikingów. Ona-nikt, on-Pan, a później... Oklepana historia. Za dużo słodko-pierdzącej miłości, za mało mordobicia jak dla mnie. ;)

Mizu | 2014-10-15
Przeczytana: 05 kwietnia 2016

Książki Coulter są tak rozbrajająco naiwne.

CrazyGirlxD | 2014-03-27
Przeczytana: 27 marca 2014

Spoczko książeczka :)Polecam przeczytanie!