Głosy w jasności

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Voices in the Light
Głosy, jasność
dona

Potężny Kalkulor miasta Libris popełnia dziwne błędy. Główny programista ginie w tajemniczych okolicznościach, komponenci są rozstrzeliwani za niedbalstwo. Koniec świata zbliża się coraz szybciej, lecz zanim nadejdzie, Kalkulor musi odpowiedzieć na kilka istotnych pytań: Czy po końcu świata pociągi będą jeździły zgodnie z rozkładem? Czy Kalkulor Bojowy jest w stanie funkcjonować na rauszu? Czy w XXI wieku nastała epoka lodowcowa? A przede wszystkim: jak dawno temu był wiek XXI?

źródło opisu: [Prószyński i S-ka, 2000]

buraukkaforesee | 2011-04-17
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Jedna z niewielu ulubionych :) Kocham ją za pomysłowość, za opisy, za miłe dni, które z nią spędziłam, postacie ... po prostu tego się nie da tak w skrócie opowiedzieć - musicie to przeczytać !

Andi | 2013-11-09
Przeczytana: 08 listopada 2013

Przeczytałem wiele książek s-f (800?) i nie spodziewałem się, że coś mnie może tak zaskoczyć (pozytywnie). Pomysł rewelacyjny, treść doskonała. Gorąco polecam.

Toru Ogiwara | 2017-04-26
ROB | 2017-01-25