Wschód Lustrosłońca

Cykl: Wielkozima (tom 2) | Seria: Fantastyka
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Mirror Sun Rissing
Wschód, Lustrosłońca

W rządzonych przez Zarvorę krainach wszystko zmierza we właściwym kierunku: Kalkulory są coraz sprawniejsze, naukowcy i inżynierowie kroczą od sukcesu do sukcesu, ludzie w pogodzie i szczęściu mnożą się i dorabiają; także prywatne życie Hauptliberin nabiera pełniejszych wymiarów. Ale buntownicza Lemorel zbiera wokół siebie zbójeckie oddziały nomadów, rabuje kolejne miasta; wreszcie na czele wielotysięcznej armii przekracza granice Przymierza.

Ciąg dalszy opowieści o losach Hauptliberin Zarvory i Atamanki Lemorel, znanych z „Głosów w jasności”.

źródło opisu: [Prószyński i S-ka, 2003]

ROB | 2017-01-25

całkiem udana wizja świata wiele lat po katastrofie która technologie obróciła w perzynę i bohaterach którzy robią co mogą by to zmienić

Tom Ravin | 2015-07-10
Vigo | 2014-11-21