Piaskowy Wilk i prawdziwe wymysły

Tłumaczenie: Agnieszka Stróżyk
Wydawnictwo: Zakamarki
Sandvargen och hela harligheten
kultur-alnie

Czy można zatrzymać lub cofnąć czas? Czy najsilniejszy musi być największy? Ile razy można zmienić zdanie? I co się dzieje nocą z kolorami? Karusia i Piaskowy Wilk uwielbiają zastanawiać się nad całym mnóstwem różnych rzeczy! Świat na pograniczu rzeczywistości i dziecięcej fantazji. A przede wszystkim - spojrzenie na świat oczami dziecka. Asa Lind bardzo świadoma jest języka, smakuje go i...

Świat na pograniczu rzeczywistości i dziecięcej fantazji. A przede wszystkim - spojrzenie na świat oczami dziecka. Asa Lind bardzo świadoma jest języka, smakuje go i bawi się nim, podobnie jak robią to dzieci.

"Piaskowy Wilk i prawdziwe wymysły" to trzecie spotkanie z Piaskowym Wilkiem i Karusią. Czytelnicza przygoda dla małych i dużych, piętnaście opowiadań, do których z chęcią się powraca!

źródło opisu: Wydawnictwo Zakamarki, 2009

źródło okładki: http://www.zakamarki.pl/index.php/piaskowy-wilk-i-...»

Janna | 2014-05-29
Przeczytana: 29 maja 2012

Bardzo fajna książka, tak samo jak poprzednie w tej serii. Czytałam mojemu sześciolatkowi, który dwa lata później sięgnął po nią raz jeszczem, już sam.
Piaskowy wilk jest świetną postacią, mądrą, a jednocześnie głupawą. Nie sposób się z niego nie śmiać, a to dzieci przecież lubią najbardziej. Ale gdy się trochę pomyśli, to okazuje się, że wilk wcale taki głupi nie jest, a jego czasem niezrozumiałe teksty mają bardzo głęboki sens. Jest o czym z dzieckiem porozmawiać.

;-)

Mój 6-latek uwielbia słuchać o Karusi i piaskowym wilku!!!

Dorota Lewandowicz | 2013-05-27
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci