Pięć kłamstw w sprawach seksu i miłości

Tłumaczenie: Ewa Kowynia
Wydawnictwo: Inter Esse
Fünf Lügen, die Liebe betreffend
83-89448-03-3
poradniki
Kamulka84

Po latach małżeństwa problemy z seksem, złe się dzieje w małżeńskim łożu, nie skutkują żadne "cudowne terapie". Ten bestsellerowy anty-poradnik pomoże uporać się z tą sytuacją. Odpowie na pytanie, jak realistycznie, bez stresów i bez złudnych nadziei podejść do naturalnego zaniku namiętności w długotrwałym związku. Zdemaskuje "kłamstwa dotyczące miłości", efekt przesądów ale i świadomego...

Ten bestsellerowy anty-poradnik pomoże uporać się z tą sytuacją. Odpowie na pytanie, jak realistycznie, bez stresów i bez złudnych nadziei podejść do naturalnego zaniku namiętności w długotrwałym związku. Zdemaskuje "kłamstwa dotyczące miłości", efekt przesądów ale i świadomego wprowadzania w błąd pacjenta przez terapeutów obiecujących rzekomo rewelacyjne metody leczenia.
Michael Mary, doświadczony niemiecki psychiatra, tłumaczy w swojej książce, jak żyć w małżeństwie, nie utożsamiając miłości z seksem. Zrozumienie tej różnicy może być bowiem warunkiem przetrwania związku.

VanilliaSmile | 2018-06-28

Książka o tym, że czasem lepiej zaakceptować nieidealną rzeczywistość niż urzeczywistnić nieosiągalną wizję związku

Andrzej | 2016-10-03
Mania | 2012-08-13