Szybko, dużo, mocno

Tłumaczenie: Patryk Gołębiowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria KULTowa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: G+J
Brightness falls
powieść
Phobos

„Szybko, dużo, mocno” Jaya McInerneya to wyjątkowo aktualna w czasach niepewnej gospodarki, podszyta gorzkim humorem opowieść o romantycznym trójkącie zagubionych ludzi, którzy na przekór duchowi epoki usiłują prowadzić dobre życie, o ich obsesji na punkcie pieniędzy i statusu, o potędze niespełnialnych marzeń i o tym, jak nieunikniona porażka może się okazać swoistym zwycięstwem... Russell chciał zostać poetą, a został redaktorem. Corrine chciała pomagać ludziom, a została maklerem. Jeff chciał ożenić się z Corrine, a został pisarzem. Wszyscy mają coraz większe oczekiwania, coraz mniej skrupułów, coraz więcej pieniędzy. Choć dobrze im się żyje w chmurach, przeczuwają nadejście dnia, kiedy stanie się coś, co sprowadzi ich na ziemię. Ten dzień to 19 października 1987 roku – czarny poniedziałek.

Łukasz Lembicz | 2011-11-22

Świetna książka o życiu we współczesnym dużym mieście. O wyrastaniu ze studenckich ideałów, o tym, że pieniądze szczęścia nie daję. I o dylematach młodych małżeństw nie posiadających za dużych budżetów...samo życie. Po prostu ją wchłonąłem

haust | 2014-02-11
Na półkach: Przeczytane, 52/2014
Przeczytana: 11 lutego 2014

Czytadło dobre do pociągu albo na wakacje. Nie ma w nim nic odkrywczego, schematyczna fabuła prowadzi do przewidywalnego końca w stylu amerykańskiej komedii romantycznej. Można zaoszczędzić czas na coś lepszego do czytania zaznajamiając się z opisem fabuły na okładce.

prawie-blond | 2013-05-04
Przeczytana: 2011 rok

w tej książce jest dokładnie to czego szukam. przyczyna i skutek. ideały i zdrady. bardzo współczesne i bardzo dobre!

KubaEr | 2012-04-30
Przeczytana: 27 kwietnia 2012

Fajny obrazek z życia USA. Można się wciągnąć, pomoże przetrwać podróż ;d

Freddka | 2015-06-07

Jak dla mnie trochę nudnawa.

Patuulaaa | 2016-11-18
Maria | 2016-02-18