Harpie, piranie, anioły

Wydawnictwo: W.A.B.
83-7414-010-0
Harpie, piranie, anioły
dona

Dlaczego wokół nas jest tyle przegranych kobiet, ukrywających się pod maskami fałszywego szczęścia, tyle samotnych w nienawiści, które nie przepuszczą żadnej okazji, aby podstawić nogę, dosolić do żywego, nawet najbliższej przyjaciółce. Mowa jest oczywiście o tych, które zniszczyły swoje lustra i nie poznają nigdy swojej prawdziwej twarzy - nie dowiedzą się, czy jest to oblicze harpii, piranii czy anioła. Może ta książka o ukrytych pragnieniach i lękach pomoże kobietom poznać własną prawdziwą twarz.

Fragile | 2011-04-15

rozczarowanie, spodziewałam się więcej nowych treści a znalazłam coś słyszanego na każdym rogu, w każdej gazecie; żadnych odkrywczych prawd :(

Armanika | 2013-07-23
Przeczytana: 22 lipca 2013
Jula | 2011-04-09

Treścią tej niezwykle ciekawej i wartościowej książki są pasjonujące rozmowy pomiędzy dwiema fascynującymi kobietami na szeroko pojęte tematy damsko-męskie. Przykładowe tytuły rozdziałów: Przed lustrem; Kuchnia feministki; Samotne w nienawiści; Córki Frankensteina; Kobiety i matrony; Zabić mamusię; W domu niewoli; Pruderyjna pozna bezpruderyjnego; Pułapka na własne życzenie; Sama, samotna, osamotniona; Lęki, strachy, niepokoje.
W książce tej - jak w lustrze - powinna przejrzeć się każda kobieta, żeby w opisanych skrywanych pragnieniach i lękach oraz popełnianych błędach móc poznać własną prawdziwą twarz.
Dzięki tej książce kobiety mają większe szanse na zrozumienie i zaakceptowanie siebie i innych kobiet.

Bluesaltyangel | 2011-01-20
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Kazda kobieta powinna po to siegnac.

Mariola | 2016-10-30
mariola | 2016-10-02