Dobra miłość - co robić aby nasze dzieci miały udane życie

Wydawnictwo: Ego
83-917171-0-0
dziwnakacha

Książka napisana w formie dialogu. Rodzicom pomaga zrozumieć dziecko. Próbuje odpowiedzieć na pytania, np. karać czy nagradzać ? Kochać czy wymagać ? Ufać czy kontrolować?
Napisana prostym językiem. Książka którą można przeczytać od deski do deski, ale wiem z doświadczenia, że wraca się do niej kiedy dziecko dorasta i zaczynają się problemy z nastolatkiem.

Reniek | 2014-03-09
Przeczytana: 09 marca 2014

Książkę czytałam długo,taki mam zwyczaj przy czytaniu poradników.
Przyjemnie się czyta, napisana w prostej formie dialogu. Starałam się po trochu dozować i porządkować informacje w głowie. Wiele tematów obejmuje i otwiera oczy na rzeczy oczywiste ale zapominane w pogoni życia.Odpowiada na pytanie zadane w tytule książki.
Na pewno wrócę do tego poradnika.
Warto po nią sięgnąć.

Marta | 2012-09-04

Książkę czyta się świetnie, polecam osobom w każdym wieku. Mnie może nie nauczyła wiele, bo dużo sama wiedziałam, ale pomogła ująć niektóre rzeczy w słowa. Niezwykle pomocna gdy ktoś np. zauważy niepokojące symptomy u swojego dziecka :) . Warto zasięgnąć także porad co do wychowania swojej pociechy. Myślę że jest bardzo pouczająca i poleciłabym ją moim znajomym. Polecam także wam drodzy czytelnicy :)

Clover | 2015-06-08
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Przeczytałam dawno temu, ale raz na jakiś czas wracam, czasem do całego tekstu a czasem tylko do poszczególnych rozdziałów. I "wciskam", czasem na siłę, wszystkim znanym mi rodzicom. Każdy, kto ma dzieci, powinien ta książkę przeczytać.

Koralik | 2016-10-02
Przeczytana: 10 września 2016

Przyjemna lektura, która otwiera oczy na niektóre aspekty wychowania, a czasem przypomina o rzeczach oczywistych. Nietypowa treść, która jest zapisem rozmowy pomiędzy autorką a specjalistami jest łatwiejsza w odbiorze, także nie należy obawiać się nudnej treści książek psychologicznych.

Jagoda | 2012-03-28
Na półkach: Przeczytane, Książki 2012
Przeczytana: 28 marca 2012

Dobre. Niby na całkiem sporo z tych rzeczy sama wpadłam, ale warto wiedzieć, że to nie tylko moje fanaberie. Nawet, jeśli dla kogoś po przeczytaniu wszystkie tezy wydadzą się oczywiste i mało odkrywcze, to jednak warto mieć je skatalogowane.

Marta B | 2011-07-20
Przeczytana: 04 listopada 2005

Całkiem dobra książka zawierająca trochę dziwne rady jak sobie radzić z dzieckiem nastoletnim. Tym dziwniejsze, że w tym wieku tą książkę przeczytałam. I nie jestem pewna, czy byłabym szczęśliwsza, gdyby mama zastosowała się do wszystkich rad.

Łukasz | 2013-01-18

Super pozycja, którą polecam każdemu tacie :)

PoCoAdres | 2013-06-12
Przeczytana: 11 czerwca 2013

Książka, którą przeczytałam w jeden dzień bo tak bardzo mnie wciągnęła :) Polecam ją przeczytać każdemu, zwłaszcza osobom, które starają się o dziecko. Porady w niej zawarte pomogą wychować zdrowe i szczęśliwe potomstwo. Mnie ta książa uświadomiła, że rodzicielstwo to wielka odpowiedzialność i na pewno nie chcę podjąć tej roli w moim życiu :)

Skipper | 2014-12-25
Przeczytana: 2013 rok