Iselin i wilkołak

Tłumaczenie: Anna Marciniakówna
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria z trollem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Novus Orbis
Varulven og Iselin
83-85560-26-2
wilkołak, literatura norweska
mikserpanna

"W tej książce chcę wam opowiedzieć o trzynastoletnim Robinie, który z przerażeniem stwierdza, że zaczyna się przemieniać w wilkołaka. Chłopiec usiłuje walczyć z tym, co się z nim dzieje, boi się, ale przy każdej pełni księżyca czuje, że ogarnia go straszne napięcie. W lustrze widzi, jak twarz zmienia mu się w potworną maskę, a w oczach pojawia się dziki, zwierzęcy błysk. I wówczas Robin gotów jest iść na spotkanie z niebezpieczną bandą, która zbiera się na cmentarzu w każdy piątek o północy. Lecz ktoś szepce imię dziewczyny - Iselin..."

Torill Thorstad Hauger

Iselin | 2010-09-29

Dobra książka, tylko szkoda, że mało w niej o prawdziwym wilkołaku. Jest coś tam o przemienianie, ale dla ktoś, kto oczekuje więcej zawiedzie się. To taki mały minus. Ale ogólnie fajna.

Pytalska | 2012-04-03

ta książka jest wspaniała. Zachowałam takie zdanie o niej mimo, ze od jej lektury minął szmat czasu.

Jowita Rzajew | 2016-01-20
Pati | 2016-01-06