Lord of the Far Island
powieść angielska
Barbara

Gdyby nie wesołe usposobienie i dość krnąbrny charakter, życie Ellen w domu bogatych kuzynów nie wyglądałoby różowo. Ratunek przychodzi w osobie przyjaciela z lat dziecinnych, który, niestety, ginie w tajemniczych okolicznościach. Nad głową Ellen znowu zbierają się czarne chmury. Ale przychodzi list od nie znanej dotąd rodziny i dziewczyna udaje się na nieznaną Daleką Wyspę. Klan Kellawayów ma jednak swoje tajemnice.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

Kasia | 2013-08-08
Przeczytana: 2007 rok

Świetna. Czyta się jednym tchem. To nie tylko romansidło, ale również kryminał :)

Natalia | 2016-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2016