Zmienność uczuć

Tłumaczenie: Karolina Bober
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
The Carlton Club
83-7245-863-4
deana

Mark. Wybitny chirurg, całą duszą oddany swojej pasji. Dopóki nie spotka pewnej kobiety... Kathleen. Piękna i bogata. I wcale nie tak szczęśliwa, jak się wydaje... Leslie. Znakomita lekarka, która ciągle wybiera niewłaściwego mężczyznę. Ale jeszcze nigdy nie wybrała aż tak źle... I Janet. Gwiazda sceny i powiernica mrocznego sekretu. Jedyna, która może zapobiec tragedii...

deana | 2010-09-19
Na półkach: Przeczytane, 2010
Przeczytana: 19 września 2010

Na plus na pewno to, że nie jest to schematyczny romans. Świetnie pokazuje w jaki sposób zmieniają się ludzkie uczucia na drodze w poszukiwaniu szczęścia.

comique | 2014-05-08
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 08 maja 2014

Przyjemna lektura z elementami fabuły medycznej. Książka mi się trochę dłużyła, ale mimo to dobrnęłam do końca. Autorka świetnie ukazała tytułową "Zmienność uczuć". Czytelnik nie powinien narzekać na nudę, bo ciągle coś się dzieje.

Jest to "inny" romans, po który warto sięgnąć ;-)

eMM | 2016-05-02
Kamila | 2014-11-20