Następca

Tłumaczenie: Grzegorz Skommer
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wybranka bogów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Elipsa
Tling
978-83-61226-20-8
Elena

Szaman Duvdi i jego kobieta ile ścigają Gydę i Torarina, którzy uciekli z lapońskiego obozowiska. Oboje mają niezachwianą pewność, że boski syn powinien zostać następcą Duvdiego. Wkrótce Torarin wpadnie w ich ręce. Gyda zmierza w kierunku osady handlowej, czując na plecach oddech prześladowców. Arntor i jego siostra zdążają w tym samym kierunku. Czy stanie się tak, jak przewidziała wieszczka sa? Czy Arntor spotka znów swą ukochaną? Czy zdoła wyrwać ją ze szponów zła?

Antyleśna_Dziwożona | 2016-04-05
Przeczytana: 05 kwietnia 2016