Zapiski ze zwierzyńca

Beasts in My Belfry
83-86868-55-4
zwierzęta, pasja
czupirek

Daniel zdemolował szopę, małpka ugryzła w ucho Larry'ego, sroki zrujnowały grządkę pomidorów zasadzonych przez Lesliego, a zaskroniec zaszył się na sofie Margo. Trudno się dziwić, że nie wszystkich domowników zachwycał zwierzyniec Geralda Durella. Najwięcej zrozumienia dla dziecięcej pasji miała jego matka. Tym razem znany przyrodnik, jak zawsze z humorem, wspomina dzieciństwo w Anglii i...

Tym razem znany przyrodnik, jak zawsze z humorem, wspomina dzieciństwo w Anglii i terminowanie w londyńskim ogrodzie zoologicznym.

Andrzej2020 | 2016-12-18

Nie spotkałem książki (fakt, że nie pamiętam innych z tej tematyki), która tak dobrze wprowadzałaby w wewnętrzne życie zoo.
Oczywiście, przez 70 lat z pewnością wiele się zmieniło, ale dalej trzeba zwierzęta karmić, wchodzić na wybieg itd.

Maggorlo | 2016-12-02
Przeczytana: 04 grudnia 2016