Zabójcza Ziemia

Cykl: Sean Dillon (tom 14) | Seria: Fabryka Sensacji
Wydawnictwo: Buchmann
The Killing Ground
Evelline

Dla członka wywiadu operacyjnego Sean Dillona, kontrola paszportu jest rutynowa. Ale doprowadzi do tak krwawych wydarzeń, jakich jeszcze nie poznał. Człowiek, którego zatrzymuje na lotnisku Heathrow jest Caspar Rashid, urodzonych i wyhodowanych w Anglii, ale z powiązań rodzinnych z plemienia Beduinów ostro przywiązane do starych sposobów, jak Rashid właśnie okazało się jego ból. Jego trzynastoletni córeczka, Sara, została porwana przez własnego ojca Rashida i zabrana do Iraku, aby być żoną człowieka znanego jako ‘Młot Boga’, jednego z najgroźniejszych terrorystów na Bliskim Wschodzie. Dillon miał swoje porachunki z plemieniem, a gdy zrozpaczony mężczyzna prosi go o pomoc, widzi szansę na ich wyrównanie - lecz Dillon nie ma pojęcia o straszliwym łańcuch wydarzeń, który ma wyzwolić, ani o zaciętych wrogach, jakich zyska. Zanim zakończy swoją podróż, wiele osób zginie – a Dillon może być jednym z nich.

aniutek | 2012-11-29

bardzo słaba książka, zapowiadała się dobrze na początku, wątek z Putinem i bin Ladenem w trakcie czytania po prostu zniknął, niby powieść sensacyjna a wszystkie kluczowe akcje zamachu na "tych dobrych" nie powiodły się bo ktoś zawsze coś podsłuchał i łaskawie ich ostrzegł, właściwie co to za sensacja jak każda akcja opierała się na tym że ktoś się wygadał i o wszystkim agenci specjalni wiedzieli. Akcja finałowa to już mistrzostwo, zamyka się na kilku stronach ale jakby się autor jeszcze bardziej postarał to streściłby na jedną :D po przeczytaniu tej książki myślałam że napisał ją jakiś amator i był to debiut, ale też ZONK, jak na tyle powieści na koncie książka bardzo słaba, po inne pozycje tego autora na pewno nie sięgnę.

figlarna24 | 2011-09-16
Na półkach: Przeczytane, Rok 2011
Przeczytana: 24 października 2011

nuda

mrtableta | 2012-11-24
Przeczytana: 2012 rok

Nic ciekawego, nic innowacyjnego, oklepany temat w słabym wydaniu.

Greg | 2016-03-07
Mariobros | 2015-12-10