Zabójcza Ziemia

Okładka książki Zabójcza Ziemia Jack Higgins
Okładka książki Zabójcza Ziemia
Jack Higgins Wydawnictwo: Buchmann Cykl: Sean Dillon (tom 14) Seria: Fabryka Sensacji kryminał, sensacja, thriller
Sean Dillon (tom 14)
Fabryka Sensacji
The Killing Ground
Buchmann
2010-08-25
2010-08-25
Jakub Kowalczyk
porwanie muzułmanie archeolog Sean Dillon Jakub Kowalczyk

bardzo słaba książka, zapowiadała się dobrze na początku, wątek z Putinem i bin Ladenem w trakcie czytania po prostu zniknął, niby powieść sensacyjna a wszystkie kluczowe akcje zamachu na "tych dobrych" nie powiodły się bo ktoś zawsze coś podsłuchał i łaskawie ich ostrzegł, właściwie co to za sensacja jak każda akcja opierała się na tym że ktoś się wygadał i o wszystkim agenci specjalni wiedzieli. Akcja finałowa to już mistrzostwo, zamyka się na kilku stronach ale jakby się autor jeszcze bardziej postarał to streściłby na jedną :D po przeczytaniu tej książki myślałam że napisał ją jakiś amator i był to debiut, ale też ZONK, jak na tyle powieści na koncie książka bardzo słaba, po inne pozycje tego autora na pewno nie sięgnę.

Nic ciekawego, nic innowacyjnego, oklepany temat w słabym wydaniu.

Nic ciekawego, nic innowacyjnego, oklepany temat w słabym wydaniu.

nuda

nuda

Kolejna porcja przygód specjalnej grupy dowodzonej przez brygadiera Fergusona. Tym razem muszą stawić czoła rosyjskoarabskiej grupie , która za cel wzięła samego brygadiera. Jak zawsze u Higginsa wartka akcja i płynna narracja.

• Jack Higgins
  • Thriller