Nagła śmierć

Tłumaczenie: Janusz Ochab
Cykl: Rich i Jade (tom 2)
Wydawnictwo: Wilga
Death run
rogni84

Niezwykłe przygody nastoletnich bohaterów, zawrotne tempo zdarzeń, niesamowite zwroty akcji, ogólnoświatowy spisek - to wszystko znajdziesz w powieści sensacyjno-przygodowej Jacka Higginsa, autora, którego książki zdobyły uznanie i ogromną popularność na całym świecie. Po tragicznej śmierci matki bliźnięta Jade i Rich są zmuszone zamieszkać z nieznanym dotąd ojcem, wcale nie są zadowoleni z tego rozwiązania. Bliźniętom nie podobają się ani nowe zasady, ani perspektywa nauki w szkole z internatem. Jednak wkrótce przed zbuntowanymi nastolatkami stają znacznie poważniejsze problemy... Ojciec rodzeństwa zostaje porwany, a oni sami wplątani w niebezpieczną intrygę. Intrygę, która będzie miała ogromy wpływ nie tylko na ich rodzinę ale i na cały świat!

k_klaudiusz | 2014-02-25
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 22 lutego 2014

Krótko, zwięźle i na temat.
Książka pełna akcji i doskonale się czyta.
Polecam.

Helena | 2016-08-16