Szczera prawda

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
The Enough
978-83-245-8883-1
konie, przyjaźń

Kiedy Ashley Grant pojawia się w Heartlandzie jako nieproszony gość, Amy jest pełna podejrzeń. Zwykle niemiła Ashley nagle prosi o przysługę - chciałaby, żeby Amy pomogła jej przy Magiku, wspaniałym skoczku, za którego jej mama zapłaciła grube pieniądze. Mimo burzliwych dotąd stosunków z rodziną Grantów, Amy podejmuje wyzwanie, widzi bowiem cierpienie i Magika, i Ashley. A kiedy dziewczyny zaczynają sesję treningową, Amy postrzega swoją dotychczasową rywalkę w zupełnie nowym świetle. Jedenasta część znanego na całym świecie cyklu "Heartland", który opowiada o schronisku dla koni wtulonym między wzgórza Wirginii.. Także ludzie przebywający w Heartlandzie znajdują tu ukojenie i siłę do pokonywania życiowych przeciwności.

Justyna Antoniewicz | 2015-05-17
Przeczytana: 17 maja 2015

Do Heartlandu schroniska dla Koni gdzie zajmuje się Amy przyjeżdża Ashley Grant dziewczyna zwykle nie miła, złośliwa i opryskliwa dla Amy chce żeby wyleczyła jej konia Magika, który bierze udział w konkursach konnych jest wspaniałym, wyjątkowym skoczkiem.
Amy nie lubi Ashley podejrzewa ją o coś rywalizują między sobą.
Dostarczyła mi wzruszeń, emocji pozytywnych najlepsza z całej serii przecudna książka nie mogłam się od niej oderwać.
Był też koń Bokser, który bał się bardzo Amy pomogła mu, uratowała go.
Jest dobrą, pomocną dziewczyną spieszy z pomocy zawsze gdy jakiś koń bardzo cierpi, pokrzywdzony jest.
Kocham Konie jestem pasjonatką tych zwierząt bardzo kocham zwierzęta!!!
Wzruszająca, ciepła i urocza książka polubiłam całą serię!!!

malga927 | 2017-08-26
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017

Książka ta trafiła do mnie w dość nietypowy sposób . Byłam z synem w antykwariacie bo szukałam książki dla siebie , syn zobaczył na regale książkę z cyklu Heartland i koniecznie chciał ją dostać bo zobaczył konia na okładce bo jest on wielbicielem koni . Ponieważ główną tematyką tej książki były konie postanowiłam ją nabyć i tak oto syn stała się szczęśliwym nabywcą dwóch części powieści z serii Heartland ( bo niestety więcej pani nie miała ) .
Postanowiłam że pomimo to raczej powieść młodzieżowa sama też ją przeczytam . Książka okazała się bardzo ciekawa , pozwala szarym ludziom którzy podziwiają konie tylko na odległość dowiedzieć się jak niezwykłe to zwierzęta i ile trzeba włożyć pracy czasu serca aby zająć się odpowiednio końmi jak dużą trzeba mieć rozległą wiedzę na temat tych niezwykłych zwierząt .
Książkę tom czyta się szybko łatwo i przyjemnie , coś w sam raz na przeczytanie w przerwie pomiędzy domowymi obowiązkami lub wieczór . Naprawdę polecam czytelnikom małym i dużym .

Daria | 2014-08-18

Uwielbiam wszystkie książki z tej serii! A Lauren Brooke jest według mnie świetną pisarką! Polecam !

SeaGoddess | 2012-08-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2010
Przeczytana: luty 2010

Amy postanawia pomóc Ashley (największemu wrogowi dziewczyny i córce właścicielki konkurencyjnej stadniny Green Briar) i jej wałachowi - Magikowi. Dziewczyna uczy Ashley jak powinna postępować z końmi i jak nawiązywać z nimi więź.
Kolejna perełka, ucząca nas dawania ludziom drugiej szansy.

Kamciax | 2016-09-09

Czy chłodna osoba potrafi przejrzeć na oczy i w kryzysowych chwilach poprosić o pomoc swoich... wrogów? Tak tym razem musiała postąpić Ashley Grant. Jednak czy Amy pamiętając o wszystkich przykrościach jakie sprawiła jej rywalka będzie potrafiła schować dumę i pomóc? I czy Ashley na skutek tego zmieni swoje postępowanie? Przekonajcie się sami.

Annabeth Chase | 2016-07-19

Ta książka pomaga( według mnie) spojrzeć pod innym katem na osobę typu Ashley. Amy zobaczyła w niej nowe wcielenie i zrozumiała że Ashley też potrafi kochać konie. Choć dość dawno czytałam tą książkę to NA zawsze pozostanie mi w pamięci

Kooniaraa | 2013-03-07

Bardzo fajna książka :) W sumie także dla tego że kocham konie :)

slonik | 2013-07-19

Książka z mojej ulubionej serii

Viktoria Myga | 2015-03-04

Świetna seria ;) Polecam