Wszystko się zmienia

Cykl: Heartland (tom 14)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Everything Changes
Dziki Błysk, mustang

Do Heartlandu trafia Dziki Błysk, piękny narowisty mustang. Amy próbuje dotrzeć do tego niezależnego, dumnego zwierzęcia, lecz koń najwyraźniej nie chce mieć do czynienia z ludźmi. Amy nie wie, co robić. Potrzebuje Trega, ale chłopak leży w śpiączce i nie wiadomo, czy kiedykolwiek się obudzi. A jeśli tak, czy będzie ją pamiętał? Czy nadal będzie chciał być częścią jej życia, i częścią Heartlandu?

źródło opisu: http://www.najlepszyprezent.pl/sklep/main.php?m=ma...(?)

źródło okładki: http://www.najlepszyprezent.pl/sklep/main.php?m=ma...»

mel90212 | 2013-08-03
Przeczytana: 2012 rok

Cały cykl 'Heartland' opisuje konie, i sposoby postępowania z nimi, kolejne przypadki, problemy, itp. Oprócz tego wczytujemy się w pejzaż ludzkich uczuć i w każdej książce jest całkiem coś innego, każda ma COŚ co każe mi przeczytać następną. Pomimo, że gdzieś w okolicy 8 czy 9 części zaczęło mi się delikatnie krystalizować przeciąganie akcji i historii na siłę, które jest coraz bardziej wyraźne wraz z kolejnymi częściami, kupuję kolejną, bo 'Heartland' ma swoją magię i jest chyba jedną z najlepszych (czyt. najfajniejszych najciekawszych) książek o koniach z dostępnych na polskim rynku.

SeaGoddess | 2012-08-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2011
Przeczytana: styczeń 2011

W Heartlandzie pojawia się Dziki Błysk - narowisty mustang. Amy próbuje dotrzeć do konia, jednak jest to trudniejsze, kiedy u jej boku nie ma Trega. Tymczasem jej chłopak leży w śpiączce i nie wiadomo, czy jeszcze kiedykolwiek się obudzi lub chociaż czy będzie pamiętał ją i Heartland.
Każda kolejna część serii zdaje się być coraz lepsza. Ta do wyjątków nie należy ;)

Daria | 2014-08-21

Uwielbiam wszystkie książki z serii Heartland! A Lauren Brooke jest według mnie świetną pisarką! Polecam!

Izka | 2011-05-12
Przeczytana: maj 2011

Książka jest cudowna. Jest dla tych co kochają koni i mają w sercu nadzieję.

Megunia | 2012-02-21

Świetna, wciągająca książka w sam raz dla miłośników koni

blaack_shadow | 2014-05-09

Bardzo fajna akcja. Ciekawa jak inne części (:

Caroline | 2012-08-01
Na półkach: Przeczytane, Heartland
Przeczytana: 02 sierpnia 2012

Podobała mi się. Szybka i przyjemna.

Agnieszka Kubiak | 2011-03-31
Przeczytana: 17 kwietnia 2011

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Fajnie że Treg się wreszcie obudził.

Viktoria Myga | 2015-03-04

Świetna seria ;) Polecam