Czarna Godzina

Darkest Hour
978-83-245-8953-1
czarna godzina
Dark-Side

Kiedy wybucha epidemia końskiej grypy, Heartland zostaje objęty kwarantanną. Wszystkim koniom grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Amy jest sfrustrowana, może tylko czekać na rozwój wypadków. Jakby tego było mało, upał jeszcze pogłębia rozdrażnienie i frustrację i stosunki między Amy a Tregiem robią się napięte. A kiedy przychodzi załamanie pogody, dochodzi do tragedii. Amy boi się, że nic już nigdy nie będzie takie samo…

SeaGoddess | 2012-08-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2010
Przeczytana: wrzesień 2010

W Heartlandzie wybucha epidemia końskiej grypy. Jakby tego było mało podczas burzy dochodzi do zawalenia się dachu stajni i zasypania wszystkiego i wszystkich, którzy się w niej znajdowali.
Jeden z najlepszych tomów tej serii - moim zdaniem. Wspaniale ukazana frustracja głównej bohaterki i jej niepewność w związku z Tregiem. Wprowadzenie napięcia w momencie wypadku wyszło Brooke znakomicie! A potem pięknie opisane uczucia Amy. Pochłonęłam w kilka godzin ;)

Daria | 2014-08-19

uwielbiam wszystkie książki z tej serii! A Lauren Brooke jest według mnie świetną pisarką! Polecam!

frambuesa | 2013-08-21

Fajne w tych książkach jest to, że przy okazji mozna dowiedzieć się czegoś ciekawego o postępowaniu z końmi i leczeniu ich metodami naturalnymi. Natomiast nie podoba mi się sposób, w jaki te powieści są pisane. Cały czas mam wrażenie, że główna bohaterka jest ponura i strasznie zamknięta w sobie.

ashellie | 2014-10-08

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Kiedy Amy sprzedała Pioruna, zaczęło brakować jej skoków z koniem. Ale nie może dłużej o tym myśleć, bo w Heartlandzie zaczyna szaleć końska grypa. Coraz więcej koni choruje, Amy kłóci się z Tregiem. Podczas huraganu ma miejsce wypadek, Dylan, młody koń, ginie a treg wpada w śpiączkę

mel90212 | 2013-08-03
Przeczytana: 2012 rok

Jedna z tych bardziej bogatych w akcję książek z serii Heartland - jedna z najlepszych moim zdaniem :)

Ruda | 2013-12-06

Wspaniałe, oczywiście jak cała reszta książek Lauren z serii 'Heartland'!

Annabeth124 Chase | 2016-07-19

Bez słów... wzruszająca historia Lauren jak zawsze mistrzyni

Viktoria Kusik | 2015-03-04

Świetna seria ;) Polecam