Młodzi piszą... Narkotyki

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Młodzi piszą...". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Astrum
83-7277-132-4
Monyyka

Szara, tragiczna i często beznadziejna codzienna rzeczywistość osób, w życiu których pojawiły się narkotyki. Choć w tym wypadku to tylko fikcja literacka, nie wolno zapominać, że niebezpieczeństwo czyha wszędzie i nie wiadomo, kiedy towarzysząca początkom nałogu euforia zamieni się w najgorszy koszmar!

źródło opisu: Wydawnictwo ASTRUM, 2003

Świetna książka składająca się z opowiadań ludzi, w których życiu pojawiły się narkotyki wraz ze wszystkimi tego konsekwencjami. Myślę, że chociaż jest to format naprawdę kieszonkowy to jednak wart polecenia ;)

Monyyka | 2010-07-02

Fajne , bo pisana przez młodzież. Ale momentami taka dziwna jest...

Nikola | 2015-05-16
martka | 2014-04-29