W oku cyklonu

Tłumaczenie: Marcin Stopa
Cykl: Rodzina Hudsonów (tom 3)
Wydawnictwo: Libros
Eye Of the Storm
Rain, rodzina Hudsonów, wypadek, spadek
villemo47

Rain po śmierci babci wraca do Ameryki. Otrzymuje w spadku połowę majątku zmarłej i postanawia zamieszkać w rezydencji. Tymczasem rodzina nie ustaje w próbach pozbawienia jej milionów dolarów. Pewnego dnia podczas przejażdżki konnej Rain ulega wypadkowi - okazuje się, że już nigdy nie będzie mogła chodzić. Jednak miłość, którą spotka, i szczęśliwe macierzyństwo pozwalają jej inaczej spojrzeć...

Pewnego dnia podczas przejażdżki konnej Rain ulega wypadkowi - okazuje się, że już nigdy nie będzie mogła chodzić. Jednak miłość, którą spotka, i szczęśliwe macierzyństwo pozwalają jej inaczej spojrzeć na życie...

źródło opisu: Libros 2001

źródło okładki: Libros

Trzeci tom cyklu "Rodzina Hudson" podobał mi się znacznie bardziej niż drugi. Rain po powrocie do domu babci Hudson wciąż czuje żal po stracie bliskiej osoby. Dużo czasu spędza z Jake'm, szoferem, który zabiera dziewczynę do stadniny na konne przejażdżki. Dochodzi także do pewnego incydentu z Brody'm, jej przyrodnim bratem, na skutek którego zdenerwowany i pjany nastolatek ginie w wypadku samochodowym. Tymczasem rodzina jest wstrząśnięta testamentem Frances Hudson i nie może pogodzić się z jej ostatnią wolą. Dnia, kiedy Rain decyduje się odpuścić sobie walkę o to, co zapisała jej babcia, ulega wypadkowi na koniu- niestety obrażenia są bardzo poważne. Tom ten obfituje w przeróżne tragedie, mamy też okazję poznać różne sekrety poszczegolnych bohaterów. Co naprawdę łączyło Jake'a i babcię Hudson? Poznajemy także prawdziwe oblicze Victorii. Akcja płynie tutaj szybko, są momenty kiedy zastanawiałam się nad sytuacją Rain, a także nad tym, jak ja bym się zachowała w jej sytuacji. Rain...

virgo123 | 2016-06-20
Przeczytana: 20 czerwca 2016

Taka sama jak jedynka - przerażająca, wstrząsająca, ostatnie rozdziały mnie dobijały, myślałam, że nie dam rady przez nie przebrnąć.

Agnieszka | 2016-03-15
Przeczytana: 10 marca 2016

Ostatnio zaczytuję sie powieściami tej autorki. Pełne ciepła,lekkie i przyjemne. Bardzo dobrze się czyta.

Agnieszka | 2015-06-16

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Fajne wątki.Ta Victoria.Austin w którym się zakochała wzajemnością.I nawet zaszła z nim w ciążę.Polecam ;)

Teresa | 2013-06-02
Przeczytana: styczeń 2013

Można pzrzeczytać, ale bez zachwytu.

Lionel | 2012-05-25
Przeczytana: 18 maja 2012

Książka według mnie całkiem dobra. Ciekawa fabuła wciągająca bardzo przyjemnie się czyta. Polecam!!

Lucyna | 2012-05-02

Kolejna świetna książka tej autorki.

Ania | 2012-12-25
Przeczytana: 28 grudnia 2012