Transformacja ustrojowa a kształt polskiego systemu ekonomicznego

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
historyczna

Podejmując tak aktualne i z natury rzeczy tak obciążone wyborami i założeniami aksjologicznymi autora zagadnienie, przedstawioną pracę można i należy traktować jako jedno z konkurujących ze sobą spojrzeń na polską transformację i jej rezultaty. Jest to jednak spojrzenie dojrzałe, dostatecznie udokumentowane, wytrzymujące porównania z najlepszymi dotychczasowymi publikacjami na ten temat. Książka stanowi ważny głos w niekończącym się dyskursie na temat polskiej transformacji i jej rezultatów.

kajti | 2015-01-22
Ania | 2013-03-25