Rozterki Poppy Carew

Tłumaczenie: Danuta Dowjat
Seria: Biblioteczka Konesera
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
The Vacillations of Poppy Carew
miłość, powieść, romans, humor
niebieska

Mary Wesley, brytyjska autorka, której popularność na świecie stale rośnie, uważana jest za fenomen w literaturze, gdyż swoją pierwszą powieść napisała dopiero w wieku siedemdziesięciu lat. Mimo to jej książki urzekają świeżością, swoistym humorem i niepowtarzalnym klimatem. Nakładem wydawnictwa ukazały się do tej pory trzy tytuły autorki: "Rumianki w trawie", "Rozsądne życie" oraz "Bez kolejki".

książek: 2048
Tania | 2014-05-27

Młoda, zwyczajna dziewczyna pragnie zostawić swoje dotychczasowe życie i uleczyć rany po skończonym związku. Poszukiwanie własnej drogi życiowej nie jest oczywiście proste. Pióro Wesley jest lekkie, zabarwione angielskim humorem. Do głosu często dochodzi zwyczajność, a niezwyczajność jest przy okazji.

I pomyśleć , że ta kobieta zaczęła pisać po 60-tce...Szalenie ożywcza i podnosząca na duchu.I taki typowo angielski humor.

lubka | 2015-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2015