Rozterki Poppy Carew

Tłumaczenie: Danuta Dowjat
Seria: Biblioteczka Konesera
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
The Vacillations of Poppy Carew
miłość, powieść, romans, humor
niebieska

Mary Wesley, brytyjska autorka, której popularność na świecie stale rośnie, uważana jest za fenomen w literaturze, gdyż swoją pierwszą powieść napisała dopiero w wieku siedemdziesięciu lat. Mimo to jej książki urzekają świeżością, swoistym humorem i niepowtarzalnym klimatem. Nakładem wydawnictwa ukazały się do tej pory trzy tytuły autorki: "Rumianki w trawie", "Rozsądne życie" oraz "Bez kolejki".

Tania | 2014-05-27

Młoda, zwyczajna dziewczyna pragnie zostawić swoje dotychczasowe życie i uleczyć rany po skończonym związku. Poszukiwanie własnej drogi życiowej nie jest oczywiście proste. Pióro Wesley jest lekkie, zabarwione angielskim humorem. Do głosu często dochodzi zwyczajność, a niezwyczajność jest przy okazji.

Ewa | 2017-04-28
Przeczytana: 28 kwietnia 2017

Lubię angielskie ksiązki,poczucie humoru itp, ale przy tej książce się zwyczajnie męczyłam.Przez 1/3 myślałam, że to pierwowzór Briget Jones (książki,nie postaci) i czekalam aż sie rozkręci. Nie doczekałam się. Nie mogę sie zdecydować czy tytulowa Poppy jest kompletną idiotką, czy tylko trochę ;) Postacie są, według mnie, slabo zarysowane, humor, momentami absurdalny, nie przekonuje, albo nie mój styl, nie wiem. Generalnie, na pewno nie wrócę do tej książki.

I pomyśleć , że ta kobieta zaczęła pisać po 60-tce...Szalenie ożywcza i podnosząca na duchu.I taki typowo angielski humor.

lubka | 2015-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2015