Rozterki Poppy Carew

Okładka książki Rozterki Poppy Carew Mary Wesley
Okładka książki Rozterki Poppy Carew
Mary Wesley Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Biblioteczka Konesera literatura piękna
Biblioteczka Konesera
The Vacillations of Poppy Carew
Prószyński i S-ka
1996-11-07
1996-11-07
Danuta Dowjat
miłość powieść romans humor

Fajny humor, ale akcja powala... żółwim tempem. Przeczytałam, z trudem, w 2001 r.

Lubię angielskie ksiązki,poczucie humoru itp, ale przy tej książce się zwyczajnie męczyłam.Przez 1/3 myślałam, że to pierwowzór Briget Jones (książki,nie postaci) i czekalam aż sie rozkręci. Nie doczekałam się. Nie mogę sie zdecydować czy tytulowa Poppy jest kompletną idiotką, czy tylko trochę ;) Postacie są, według mnie, slabo zarysowane, humor, momentami absurdalny, nie przekonuje, albo nie mój styl, nie wiem. Generalnie, na pewno nie wrócę do tej książki.

Dowcipna, lekka i bardzo...brytyjska. Polecam

Dowcipna, lekka i bardzo...brytyjska. Polecam

Młoda, zwyczajna dziewczyna pragnie zostawić swoje dotychczasowe życie i uleczyć rany po skończonym związku. Poszukiwanie własnej drogi życiowej nie jest oczywiście proste. Pióro Wesley jest lekkie, zabarwione angielskim humorem. Do głosu często dochodzi zwyczajność, a niezwyczajność jest przy okazji.

I pomyśleć , że ta kobieta zaczęła pisać po 60-tce...Szalenie ożywcza i podnosząca na duchu.I taki typowo angielski humor.

• EBOOK
  • Literatura piękna
  • Xxxxxxxxxxx
  • Współczesne
  • Obyczajowe

Dodaj cytat z książki Rozterki Poppy Carew