Wspólnicy piekieł

Wydawnictwo: Bertelsmann Media
An Unholy Alliance
83-7129-687-8
kosmateczka

Druga z trzech wydanych w Polsce części "Kronik Matthew Bartholomew", których głównym bohaterem jest czternastowieczny wykładowca medycyny na uniwersytecie w Cambridge, będący jednocześnie utalentowanym detektywem-amatorem.

marcin | 2017-03-10

szkoda ze tylko 3 powiesci paniGregory zostaly wydane w naszym kraju calosc siega o ile pamietam ok 20 pozycji .Swietny kryminal z czasow srednich wiekow chociaz po przeczytaniu calej trylogii bardzo sie ciesze ze nie urodzilem sie w tamtych czasach (nie mieli jeszcze NFZ)

Gama | 2017-03-15
Przeczytana: 07 marca 2017

Bardzo ciekawy okres w historii.Sposób borykania się lekarzy z chorobami przypomina mi "Medikusa". Lubię ten rodzaj kryminałów.Szkoda,że nie przetłumaczono i nie wydano dalszych tomów,choć o ile sobie przypominam wydawca przy wydaniu pierwszego tomu deklarował wydanie wszystkich, nawet chyba ogłosił subskrybcję.

Brian | 2013-12-19
Przeczytana: 18 grudnia 2013

Druga część trylogii autorstwa Susanny Gregory jest tak samo dobra jak pierwsza a może nawet odrobinę lepsza.

Oprócz kolejnej porcji mrocznych intryg rodem ze średniowiecznej Anglii mamy tutaj mrożące krew w żyłach rytuały satanistyczne. Znów polecam szczególnie na długie jesienno - zimowe wieczory.

Paula | 2014-03-10
Przeczytana: 09 marca 2014

Książkę polecam szczególnie tym których interesują mroczne historie. Akcja trzyma w napięciu,ogólne wrażenia 5/10.

Ola | 2016-12-30
Kalina Tkacz | 2016-06-25