Przeklęta relikwia

Okładka książki Przeklęta relikwia Simon Beaufort, Philip Gooden, Susanna Gregory, Michael Jecks, Bernard Knight, Ian Morson
Okładka książki Przeklęta relikwia
Simon BeaufortPhilip Gooden Wydawnictwo: Sonia Draga kryminał, sensacja, thriller
Sonia Draga
2006-01-01
2006-01-01

Dotarłam do ok połowy i chcę jeszcze przeczytać rozdział napisany przez Susannę Gregory.

Konwencja książki niestety jest jak dla mnie zbyt przewidywalna, a 3 pierwsze opowiadania zwyczajnie mnie nie wciągnęły. Mimo to nie wystawiam oceny, ale nie wiem czy dobrnę do końca.

Szkoda, że w Polsce jest tak mało książek opisujących dawne czasy - może z czasem pojawi sie więcej tłumaczeń na nasz język. Oby!

Ciekawe połączenie warsztatu literackiego wspaniałych autorów. Każdy rozdział mógłby posłużyć do stworzenia oddzielnej książki. Wyraźnie zarysowane postaci. Mnie się bardzo podobała ta książka.

• Stoi na półce lub leży w kartonie :D
  • Absolutnie