Znikające stado

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Doktor Jan i Karol Gordon". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Czytelnik
830700425X
przygodowa
Paweł

Doktor Jan, przyjaciel głównego bohatera, wyrusza wraz z nim do Kanady, aby pomóc w rozwikłaniu zagadki kradzieży bydła. Ślady prowadzą do właściciela sąsiedniej farmy, który chce doprowadzić Jonathana Caldwella do bankructwa i sprzedaży ziemi.

il. Stanisław Rozwadowski.

Oczytany | 2017-02-13
Faledor | 2014-10-17

To pierwsza książka z serii westernowych opowieści Wernica, którą przeczytałam. Było to dawno, ale do dziś pamiętam wrażenia, które towarzyszyły mi podczas lektury. Podekscytowanie wielką przygodą, niecierpliwość, jak to się skończy i ogromna chęć, aby być właśnie tam! I powróciłam jeszcze wielokrotnie do tych dzikich krain, opisywanych tak niesamowicie przez polskiego autora, dzięki innym jego powieściom.

Robert Sikora | 2017-04-20

Jak dla mnie jedna z najlepszych części cyklu. Jesień 1890 roku i utrzymana w stylu westernowo-kryminalnym fabuła. Zakończenie napisane na szybko, ale i tak całość czyta się doskonale.

legionWarsaw | 2017-03-02
peterlp3 | 2017-02-11