Znikające stado

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Doktor Jan i Karol Gordon". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Czytelnik
830700425X
przygodowa
Paweł

Doktor Jan, przyjaciel głównego bohatera, wyrusza wraz z nim do Kanady, aby pomóc w rozwikłaniu zagadki kradzieży bydła. Ślady prowadzą do właściciela sąsiedniej farmy, który chce doprowadzić Jonathana Caldwella do bankructwa i sprzedaży ziemi.

il. Stanisław Rozwadowski.

Faledor | 2014-10-17

To pierwsza książka z serii westernowych opowieści Wernica, którą przeczytałam. Było to dawno, ale do dziś pamiętam wrażenia, które towarzyszyły mi podczas lektury. Podekscytowanie wielką przygodą, niecierpliwość, jak to się skończy i ogromna chęć, aby być właśnie tam! I powróciłam jeszcze wielokrotnie do tych dzikich krain, opisywanych tak niesamowicie przez polskiego autora, dzięki innym jego powieściom.

Robert K-ski | 2016-11-14
annaroza | 2016-09-16