Skarby Mackenzie

Wiesław Wernic Wydawnictwo: Siedmioróg powieść przygodowa
Siedmioróg
powieść przygodowa
2019-05-10

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Siedmioróg, co kilka miesięcy mam możliwość wraz z bohaterami powieści Wiesława Wernica wyruszyć na wyprawę. Kolejną książką tego autora, która pozwoliła mi przenieść się w czasie na Dziki Zachód są „Skarby Mackenzie”.

Wiesław Wernic urodził się 28 lutego 1906 roku w Warszawie. W 1936 roku ukończył Szkołę Główną Handlową, ale jeszcze w liceum...

• Zakupy 2019
  • Wiesław Wernic